Polscy napastnicy strzelają w MLS! Jarosław Niezgoda puka do kadry, Karol Świderski szalał z kibicami [WIDEO]

Udane mecze Jarosława Niezgody i Karola Świderskiego w MLS. Polscy napastnicy strzelili gole dla swoich drużyn.
Niezgoda otworzył wynik meczu Seattle Sounders z Portland Timbers. Prowadzenie gościom dał w 24. minucie, gdy strzałem głową z ostrego kąta wykończył dośrodkowanie Sebastiana Blanco. Był to jego siódmy gol w tym sezonie.
Zespół z Portland wygrał zdecydowanie - 3:0. Pozostałe gole padły w końcówce. W 82. minucie z rzutu karnego do bramki trafił Santiago Moreno. Trzy minuty później wynik ustalił Dairon Asprilla. Asystę przy jego trafieniu zaliczył Niezgoda. Polak opuścił boisko dopiero w 90. minucie.
Portland po 20 meczach ma na kontach 26 punktów. W tabeli konferencji zachodniej zajmuje dziewiąte miejsce.
Piątego gola w sezonie strzelił Karol Świderski, który trafił do siatki w spotkaniu Charlotte FC z Nashville SC. W 61. minucie reprezentant Polski wykończył dośrodkowanie Jose Reyny i podwyższył na 2:0. Chwilę później szalał z kibicami.
Pierwszego gola dla Charlotte strzelił przed przerwą Christian Fuchs. W 67. minucie goście złapali kontakt za sprawą Hany'ego Mukhtara. Charlotte przypieczętowało zwycięstwo w końcówce. Gole strzelili Sergio Ruiz i Andre Shinyashiki.
Świderski spędził na boisku cały mecz. W barwach Charlotte zagrał też Kamil Jóźwiak. Był na boisku do 72. minuty.
Charlotte w 20 meczach zdobyło 26 punktów. W tabeli konferencji wschodniej jest piąte.