Polska straciła dwa gole w trzy minuty! Szalony start z Czechami, niechlubny rekord biało-czerwonych [WIDEO]

Reprezentacja Polski fatalnie rozpoczęła mecz z Czechami. Już po trzech minutach biało-czerwoni przegrywali 0:2.
Nasi reprezentanci zaczynają dzisiaj nową erę. Po raz pierwszy reprezentację Polski prowadzi Fernando Santos.
Portugalczyk zaczął swoją kadencję w najgorszy możliwy sposób. Już po 30 sekundach od rozpoczęcia gry Polacy stracili gola.
Czesi w 1. minucie dobrze rozegrali wyrzut z autu. Bramkę głową zdobył Ladislav Krejci, któremu asystował Vladimir Coufal. Był to najszybciej stracona bramka przez naszą drużynę w historii.
Polacy nie wyciągnęli odpowiednich wniosków. W 3. minucie Czesi ruszyli z kolejnym atakiem, który skutecznym strzałem skończył Tomas Cvancara.
Adam Kłos24 Mar 2023 · 20:54