Polska w półfinale mistrzostw Europy! Popis naszych siatkarzy [WIDEO]

Piotr Matusewicz/Pressfocus
Autor: Adam Kłos 14 wrz 2021 | 22:03
Reprezentacja Polski awansowała do najlepszej czwórki mistrzostw Europy! W ćwierćfinale podopieczni Vitala Heynena rozbili Rosję 3:0.
Po raz ostatni graliśmy z Rosją w czerwcu tego roku w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Biało-czerwoni wygrali wtedy 3:1.
Polacy znakomicie rozpoczęli dzisiejsze spotkanie. Bartosz Kurek i Wilfredo Leon bez problemów kolekcjonowali kolejne punkty. Przy stanie 13:8 nasi reprezentanci całkowicie odjechali rywalom. Kolejne punkty Michała Kubiaka oraz skuteczna gra blokiem pozwoliły wygrać pierwszego seta wynikiem 25:14.
Drugi set był znacznie bardziej wyrównany. Jegor Kliuka oraz Aleksandr Wołkow potrafili przebić się przez polski blok. Ozdobą meczu była wymiana przy stanie 5:5 zakończona przez Michała Kubiaka.
W kolejnych wymianach obie drużyny szły punkt za punkt. W decydującym momencie drugiego seta na szczęście nasi rywale popełnili błąd i po zagraniu w aut wygraliśmy 26:24.
Trzeci set rozpoczął się od koncertowej gry Wilfredo Leona. 28-latek bombardował rywali zagrywkami, których nie mieli szans przyjąć. Przy stanie 7:3 selekcjoner Rosji poprosił o przerwę. Nadal Polacy potrafili utrzymać czteropunktową przewagę.
Pod siatką brylował Kubiak, który zanotował dziś 100% skuteczność ataków. Na zagrywce kapitalnie punktował też Jakub Kochanowski. Trzeci set zakończył się zwycięstwem 25:19.
W półfinale mistrzostw Europy Polska zagra ze zwycięzcą jutrzejszego spotkania Czechy - Słowenia.
Polska - Rosja 3:0 (25:14, 26:24, 25:19)

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI