Polacy wypuścili wygraną z rąk! Prowadzili z Chile już 2:0, ale tylko zremisowali! [VIDEO]

MediaPictures.pl/Shutterstock
Reprezentacja Polski tylko zremisowała z Chile 2:2 w pierwszym sprawdzianie przed mistrzostwami świata w Rosji.
W pierwszych minutach to rywale sprawiali lepsze wrażenie, biało-czerwoni natomiast zaczęli się rozkręcać od około dwudziestej minuty. Najpierw bramkę mógł zdobyć Krychowiak, ale nie trafił z pięciu metrów. Potem strzał Linettego złapał golkiper Chile, a za chwilę po wrzutce Błaszczykowskiego fatalnie skiksował Grosicki.
Podopieczni Adama Nawałki w końcu dopięli swego. W 30 minucie piłkę przejął Krychowiak, zagrał do Lewandowskiego, a ten huknął nie do obrony sprzed pola karnego.
Kilka minut później mieliśmy 2:0. Grosicki popędził lewym skrzydłem, wpadł w pole karnego, wyłożył piłkę Zielińskiemu, a ten dopełnił tylko formalności z bliskiej odległości.
Jeszcze przed przerwą goście strzelili kontaktowego gola. Sagal dośrodkował w pole karne, Pazdan nie upilnował Valdesa, który uderzeniem głową po długim słupku, umieścił piłkę w siatce.
Dziesięć minut po przerwie Chilijczycy doprowadzili do wyrównania. Fantastycznym strzałem z woleja - po tym jak nasi zawodnicy źle wybijali piłkę z pola karnego - popisał się Albornoz. Fabiański był bez szans.
Dwadzieścia minut później nasi zawodnicy mogli wyjść na prowadzenie po świetnej dwójkowej akcji Teodorczyka z Milikiem, ale ten drugi trafił tylko w boczną siatkę po podcince nad bramkarzem w sytuacji sam na sam.
Więcej bramek już jednak nie zobaczyliśmy i Polska zremisowała z Chile 2:2.