Polskie piłkarki były bez szans. Bolesna porażka z Belgią w walce o mundial [WIDEO]

Reprezentacja Polski kobiet w meczu eliminacji do mistrzostw świata doznała bolesnej porażki. "Biało-Czerwone" zostały rozbite na wyjeździe przez Belgię.
Dla Polek było to niezwykle ważne spotkanie w kontekście walki o awans na mundial. Przed pierwszym gwizdkiem nasze zawodniczki zajmowały drugą pozycję i miały punkt przewagi nad Belgijkami.
"Biało-Czerwone" miały nadzieje na korzystny rezultat w Belgii, jednak rywalki nie pozwoliły im na wiele. Już w 15. minucie De Caigny wpisała się na listę strzelców i Polki musiały gonić wynik.
Nic z tego jednak nie wyszło. W 33. minucie zrobiło się 2:0, gdy do siatki trafiła Eurlings. Kilka chwil później Cayman podwyższyła wynik i stało się jasne, że podopieczne Niny Patalon tego meczu nie wygrają.
Po przerwie padła już tylko jedna bramka. Dublet ustrzeliła De Caigny. Ostatecznie Belgijki wygrały więc 4:0.

Belgia - Polska 4:0 (3:0)