Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Polskie siatkarki nie bez problemów wygrały pierwsze spotkanie w walce o igrzyska olimpijskie [WIDEO]

reprezentacja Polski siatkarek
Źródło zdjęcia: screen

Reprezentacja Polski siatkarek pokonała Bułgarię 3:1 (23:25, 25:20, 25:19, 25:22) w pierwszym meczu turnieju kwalifikacyjnego do IO Tokio 2020.

Biało-Czerwone źle weszły w to spotkanie. Po nieskutecznym ataku Smarzek-Godek nasze rywalki wyszły na prowadzenie 4:7. Polki zdołały jednak odrobić stratę, doprowadzając do stanu 16:14. Końcówka należała jednak do Bułgarek, które był skuteczne i wygrały 23:25.

W drugiej partii ciężar gry wzięła na siebie Magdalena Stysiak i to po jej atakach było 10:7. Polki złapały właściwy rytm, kończyły piłki z pierwszego ataku i bez problemów utrzymały wypracowaną przewagę.

Trzeci set miał początkowo wyrównany przebieg (9:8), jednak z czasem dominacja Biało-Czerwonych stawała się coraz bardziej widoczna (19:13). Ostatecznie podopieczne ‎Jacka Nawrockiego zwyciężyły w stosunku 25:19.

W kolejnej partii wydawało się, że Polki ze spokojem zamkną spotkanie. Po zagraniu Alagierskiej było już 10:5, a po ataku Stysiak 14:8 - i wtedy naszym zawodniczkom przydarzył się przestój w grze. Bułgarki doprowadziły do stanu 16:15. Ostatnie piłki należały do Biało-Czerwonych, które wygrały 25:22.

Podopieczne Jacka Nawrockiego w meczach grupowych zagrają jeszcze z Holandią i Azerbejdżanem.

Polska - Bułgaria 3:1 (23:25, 25:20, 25:19, 25:22)

Źródło: własne
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

2
7 sty 2020 | 20:46
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Glinka grała ??
7 sty 2020 | 18:39
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ta Siatkarska reprezentacja Polski kobiet przypomina mi poziom Milanu upadający gigant .Wymordowane zwycięstwo z taką potęgą jak Bułgaria.Puszczali proste piłki , kalectwo w obronie,prostych piłek nie potrafią podbić , komunikacja na poziomie Liceum , wpieprzają się w dwie na jedną piłkę i nie wiedzą która ma ją rozegrać do skrzydeł ,piłką spada na podłogę po lekkim ataku środkowej Bułgarii a cztery zawodniczki stoją i nie wiedzą która ma wziąć tą piłkę choć ta piłką leciała od nich w odległości metra , poruszanie się niektórych zawodniczek w obronie jak np.Wołosz która puściła po prostej takiego babola w czwartym secie to bym porównał do ruchów żółwi, w ataku taka sobie no ale jakoś to wygrali, nie które zawodniczki w naszej reprezentacji to w ogóle siły w rękach nie mają .No ale wymordowali to kalectwem ale wymordowali.
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Potrójny bonus powitalny o łącznej wartości 1145 PLN.

Zakład bez ryzyka 100 PLN i "Pakiet Pudziana" 3000 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.