Pomocnik Lecha Poznań: Podczas przerwy schudłem. To dla mnie duży krok

Pomocnik Lecha Poznań: Podczas przerwy schudłem. To dla mnie duży krok
Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 22 maj 2020 | 18:03
Karlo Muhar z Lecha Poznań zdradził, że podczas przerwy w rozgrywkach Ekstraklasy stracił na wadze.
- W czasie tej przerwy straciłem około czterech kilogramów i na treningach czuję się świetnie. Jest to duży krok dla mnie, żeby być szybszym, zwinniejszym i zwrotniejszym. Czuję się o wiele lżejszy, a równocześnie jestem nadal bardzo silny, teraz zobaczymy jak to będzie przekładało się na mecze - powiedział Chorwat, który zdaje sobie sprawę, że powrót na boiska, może przynieść kibicom wiele radości.
- Zdajemy sobie sprawę, że to wszystko będzie wyglądało inaczej niż wcześniej, ale musimy grać. To jest nasza praca. Każdy chce wrócić i robić swoje, ze mną nie jest inaczej. Według mnie jesteśmy coś winni kibicom. Wielu ludzi ma obecnie swoje problemy i my wykonując naszą pracę dostarczamy im również rozrywki. Czasem dajemy radość, czasem smutek, ale piłka jest dla wielu formą oderwania się od codzienności. O to chyba właśnie chodzi w sporcie, więc jestem bardzo szczęśliwy, że wracamy - stwierdził Muhar.
24-latek trafił do Lecha przed obecnym sezonem. Do tej pory w jego barwach rozegrał 26 meczów. Strzelił jednego gola i zaliczył dwie asysty.
Źródło: asinfo.

Dyskusja 4

22 maj 2020 | 19:47
0
Już we wtorek wpierdol od Mielca :D
22 maj 2020 | 20:18
0
Jest już Antyrasizm3 , a tu chyba jego wersja nr 4. Przynajmniej w 1/2 finału do Legnicy będziemy mieli bliżej.
22 maj 2020 | 20:51
0
Nie masz za grosz poczucia humoru.
22 maj 2020 | 20:53
0
Uderz w stół a nożyce się odezwą...