Popis Adama Buksy w MLS! Polak zdobył gola i zanotował asystę [WIDEO]

Adam Buksa znów dał o sobie znać. Polak zdobył gola i zanotował asystę w meczu Montreal Impact - New England Revolution w lidze MLS. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3 (1:2).
Buksa znalazł się w wyjściowym składzie New England Revolution na mecz z Montreal Impact. Polak szybko dał o sobie znać. Już w 13. minucie pędził osamotniony na bramkę rywali. Gdy miał przed sobą golkipera, zdecydował się oddać piłkę do nadbiegającego kolegi. Manneh z łatwością dopełnił formalności.
W 20. minucie piłkarze New England Revolution zdobyli kolejną bramkę. Tym razem na listę strzelców wpisał się Bunbury. Gospodarze odpowiedzieli jeszcze przed przerwą za sprawą Sejdicia.
W drugiej połowie znów błysnął Buksa. Polak wpadł w pole karne, oszukał dwóch obrońców, minął bramkarza i skierował futbolówkę do siatki.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:3, bo bramkę dla Montreal Impact zdobył w doliczonym czasie gry Ballou.
Obecny bilans Buksy w drużynie New England Revolution to 4 gole w 19 spotkaniach.
Daniel Makarewicz15 Oct 2020 · 08:40