Popis Chelsea w hicie Ligi Mistrzów! "The Blues" rozbili Juventus [WIDEO]

Chelsea pokazała klasę w hicie piątej kolejki Ligi Mistrzów. "The Blues" rozbili Juventus 4:0.
Chelsea - Juventus
Pierwszy strzał w tym meczu oddał Ben Chilwell. Lewy obrońca posłał piłkę w trybuny. Później swoich sił z dystansu spróbował Antonio Rudiger. Piłka znów nie leciała w światło bramki strzeżonej przez Wojciecha Szczęsnego.
Po raz pierwszy Polak został zmuszony do interwencji w 24. minucie. Golkiper "Juve" dobrze obronił strzał Reece'a Jamesa oddany z rzutu wolnego. Chwilę później Szczęsny skapitulował. Wynik spotkania otworzył Trevoh Chalobah, który odnalazł się w polu karnym po centrze z rzutu rożnego.
"Stara Dama" ruszyła do odrabiania strat. Thiago Silva uratował Chelsea od straty bramki, notując fenomenalną interwencję.
Po przerwie "The Blues" podwyższyli prowadzenie. Wojciech Szczęsny nie poradził sobie z mocnym uderzeniem Jamesa. Juventus jeszcze nie otrząsnął się po drugim trafieniu, a już przegrywał 0:3. Podopieczni Thomasa Tuchela rozklepali w polu karnym przyjezdnych z Turynu. Do siatki tym razem trafił Callum Hudson-Odoi.
Massimiliano Allegri starał się odmienić obraz spotkania, wprowadzając z ławki Paulo Dybalę, Moise Keana czy Dejana Kulusevskiego. W doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił rezerwowy gospodarzy, Timo Werner. Chelsea wygrała 4:0 i dogoniła "Juve" w tabeli grupy H. Obie drużyny mają na koncie po 12 punktów.
Malmo - Zenit
W drugim meczu grupy H Malmo zremisowało z Zenitem 1:1. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Soren Rieks. W doliczonym czasie gry Zenit doprowadził do remisu za sprawą Yaroslava Rakitskiyego.
Sevilla - Wolfsburg
W grupie G Sevilla wygrała 2:0 z Wolfsburgiem. Podopieczni Julena Lopeteguiego przeprowadzili pierwszą akcję bramkową w 13. minucie, kiedy Ivan Rakitić asystował Joanowi Jordanowi. W doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Rafa Mir.
Lille - Salzburg
Mistrzowie Francji pokonali RB Salzburg 1:0. Gola na wagę trzech punktów strzelił niezawodny w tym sezonie Jonathan David.
Young Boys Berno - Atalanta
W grupie F awans do fazy pucharowej wywalczył już Manchester United. Wiele działo się w starciu Young Boys Berno z Atalantą, które zakończyło się wynikiem 3:3 Dla "La Dei" bramki zdobyli Duvan Zapata i Jose Palomino i Luis Muriel. Szwajcarzy odpowiedzieli jednak trafieniami Jordana Siebatcheu, Vincenta Sierro i Silvana Heftiego.