Popis Chelsea w hicie Ligi Mistrzów! "The Blues" rozbili Juventus [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 23 lis 2021 | 22:55
Chelsea pokazała klasę w hicie piątej kolejki Ligi Mistrzów. "The Blues" rozbili Juventus 4:0.
Chelsea - Juventus
Pierwszy strzał w tym meczu oddał Ben Chilwell. Lewy obrońca posłał piłkę w trybuny. Później swoich sił z dystansu spróbował Antonio Rudiger. Piłka znów nie leciała w światło bramki strzeżonej przez Wojciecha Szczęsnego.
Po raz pierwszy Polak został zmuszony do interwencji w 24. minucie. Golkiper "Juve" dobrze obronił strzał Reece'a Jamesa oddany z rzutu wolnego. Chwilę później Szczęsny skapitulował. Wynik spotkania otworzył Trevoh Chalobah, który odnalazł się w polu karnym po centrze z rzutu rożnego.
"Stara Dama" ruszyła do odrabiania strat. Thiago Silva uratował Chelsea od straty bramki, notując fenomenalną interwencję.
Po przerwie "The Blues" podwyższyli prowadzenie. Wojciech Szczęsny nie poradził sobie z mocnym uderzeniem Jamesa. Juventus jeszcze nie otrząsnął się po drugim trafieniu, a już przegrywał 0:3. Podopieczni Thomasa Tuchela rozklepali w polu karnym przyjezdnych z Turynu. Do siatki tym razem trafił Callum Hudson-Odoi.
Massimiliano Allegri starał się odmienić obraz spotkania, wprowadzając z ławki Paulo Dybalę, Moise Keana czy Dejana Kulusevskiego. W doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił rezerwowy gospodarzy, Timo Werner. Chelsea wygrała 4:0 i dogoniła "Juve" w tabeli grupy H. Obie drużyny mają na koncie po 12 punktów.
4 - 0
23 lis 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

23'
J. Cuadrado
37'
R. Loftus-Cheek
60'
(R. Bentancur)
67'
68'
(A. Morata)
K. De Winter
(J. Cuadrado)
90'
5'

Malmo - Zenit
W drugim meczu grupy H Malmo zremisowało z Zenitem 1:1. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Soren Rieks. W doliczonym czasie gry Zenit doprowadził do remisu za sprawą Yaroslava Rakitskiyego.
1 - 1

36'
Claudinho
49'
Rzut karny
53'
55'
Marcus Wendel Valle da Silva
60'
anulowano
69'
(V. Birmancevic)
78'
(S. Pena)
90'
2'
90'
3'

Sevilla - Wolfsburg
W grupie G Sevilla wygrała 2:0 z Wolfsburgiem. Podopieczni Julena Lopeteguiego przeprowadzili pierwszą akcję bramkową w 13. minucie, kiedy Ivan Rakitić asystował Joanowi Jordanowi. W doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Rafa Mir.

Lille - Salzburg
Mistrzowie Francji pokonali RB Salzburg 1:0. Gola na wagę trzech punktów strzelił niezawodny w tym sezonie Jonathan David.
1 - 0

8'
R. Kristensen
31'
J. David
59'
N. Capaldo
(L. Sucic)
67'
Xeka
70'
A. Onana
85'
M. Kjaergaard
B. Fernandes
90'
90'
3'
(J. David)
90'
5'
90'
6'

Young Boys Berno - Atalanta
W grupie F awans do fazy pucharowej wywalczył już Manchester United. Wiele działo się w starciu Young Boys Berno z Atalantą, które zakończyło się wynikiem 3:3 Dla "La Dei" bramki zdobyli Duvan Zapata i Jose Palomino i Luis Muriel. Szwajcarzy odpowiedzieli jednak trafieniami Jordana Siebatcheu, Vincenta Sierro i Silvana Heftiego.
3 - 3

10'
D. Zapata
22'
U. Garcia
44'
N. Ngamaleu
67'
(F. Rieder)
F. Mambimbi
87'
L. Muriel
88'
88'
L. Muriel
90'
2'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 44

23 lis 22:56
0
Trochę to śmieszne ale obrona CFC jest lepsza od nie jednej formacji atakującej. Dodatkowo fajnie, że 3 bramki strzelone przez wychowanków, no i nawet Werner jeszcze trafił. To może być kolejny dobry rok dla Chelsea.
0
James gra kosmiczny football, zasłużone zwycięstwo Chelsea
23 lis 22:58
0
Reece James w tym sezonie - 5 goli, 5 asyst. Posiadać takiego obrońcę/wahadłowego to skarb.