Popis Garetha Bale'a w meczu Tottenhamu. Walijczyk ustrzelił hat-tricka w Premier League [WIDEO]

Screen z Twittera
Autor: Maciej Pietrasik 2 maj 2021 | 22:07
Piłkarze Tottenhamu Hotspur bez problemu uporali się z Sheffield United w meczu 34. kolejki Premier League. Pierwsze skrzypce grał Gareth Bale, który ustrzelił hat-tricka.
Przeciwko ligowemu outsiderowi "Koguty" wyszły w bardzo ofensywnym składzie. Od pierwszej minuty na murawie pojawili się Harry Kane, Heung-Min Son, Dele Alli oraz Gareth Bale.
Przewaga gospodarzy od początku nie podlegała dyskusji. Bliscy gola w pierwszej połowie byli Son oraz Kane. Tego pierwszego zatrzymał Ramsdale, po uderzeniu Anglika piłkę na linii bramkowej zatrzymał natomiast Basham.
Do przerwy londyńczycy prowadzili 1:0. Serge Aurier dograł do Bale'a, a Walijczyk przerzucił piłkę nad bramkarzem, pokonując go po raz pierwszy. To był jednak dopiero przedsmak tego, co działo się w drugiej połowie.
W 51. minucie do siatki trafił Son, lecz po analizie VAR gola anulowano. Koreańczyk znajdował się na spalonym. Powetował to sobie dziesięć minut później, notując asystę przy drugim golu Bale'a.
Walijczyk nie zamierzał poprzestawać na dublecie i skompletował pierwszego hat-tricka po powrocie do Tottenhamu. Przy trzeciej bramce skorzystał z dogrania Auriera.
Ostatecznie "Koguty" wygrały 4:0. Wynik ustalił Son, który tym razem trafił już zgodnie z przepisami. Dzięki zwycięstwu londyńczycy awansowali na piąte miejsce w tabeli. Do czwartej Chelsea tracą pięć punktów.

śr. wiek: 27.6 lat
TYLKO DO 19.06, 23:59. Bez wpłaty własnej, bez ryzyka i bez obrotu w ETOTO z kodem MECZYKI5 - SPRAWDŹ

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
Tylko do 19.06!

TYLKO DO 19.06, GODZ. 23:59! 5 PLN bez depozytu i 100 PLN zakład bez ryzyka, bez obrotu. Jeśli przegrasz, otrzymujesz kasę z powrotem i możesz ją od razu wypłacić.

Dyskusja 28

2 maj 2021 | 22:13
Brawo Gareth. Oby Totki po sezonie jakimś sposobem go wykupiły.
0
Brawo Gareth. Oby Totki po sezonie jakimś sposobem go wykupiły albo poszedł tam na kolejne wypożyczenie.
0
Chelsea ma teraz 3 trudne mecze M. City, Arsenal, Lester, więc Tottenham ma jeszcze spore szanse żeby awansować do Ligi Mistrzów o ile sami już nic nie spartolom. 🖖
3 maj 2021 | 08:22
0
Liverpool i West Ham mają za to prawie same ogóry do końca
3 maj 2021 | 09:02
0
City ok. Leicester zaczyna lecieć z formą w dół na koniec sezonu (znowu), a określanie Arsenalu trudnym przeciwnikiem... Nie te czasy.
2 maj 2021 | 22:52
0
Tacy pilkarze nigdy nie traca klasy, szkoda jego kariery bo pilkarz genialny, teraz jego los podziela Hazard...
2 maj 2021 | 23:54
0
Nie ma się co podniecać ani wynikiem ani 3 golami Bale'a bo to był mecz z najsłabszą drużyną ligi.
3 maj 2021 | 00:04
0
W końcu nie tylko golf go cieszy 👍👍👍 brawo...
2 maj 2021 | 22:12
Bale do realu.
0
2 maj 2021 | 23:25
0
Brawo Gareth Bale. Może dzięki jego dobrej postawie , Spurs cos Realowi za Walijczyka zapłacą
2 maj 2021 | 23:02
0
Jak czuje się dobrze w drużynie to i gole wpadają.
0
Forma powraca, jak za starych dobrych lat :))
3 maj 2021 | 00:20
0
Totki ogień👏
2 maj 2021 | 23:39
0
Co się stało że Aurier przez cały sezon grał totalny piach a tu nagle przypomniał sobie jak się gra w piłkę? Choć z drugiej strony wygrali z outsiderem ale 4:0 to całkiem fajny wynik ale to jest dopiero trzeci mecz pod wodzą nowego trenera zobaczymy jak to będzie wyglądało po 10,15 meczach.
3 maj 2021 | 00:28