Popis kapitalnego Carlitosa! Wisła wygrała z Legią pierwszy raz od pięciu lat! [VIDEO]

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Wisła Kraków pokonała Legię Warszawa 2:0 w wyjazdowym spotkaniu 28. kolejki Ekstraklasy.
Pełną relację z tego meczu możecie przeczytać TUTAJ.
Od początku meczu imponowała postawa przyjezdnych, którzy grali szybko i zdecydowanie. Na prowadzenie wyszli w 26. minucie, gdy Carlitos wykorzystał rzut karny.
Tuż po golu Carlitos zakpił z kibiców Legii, co możecie obejrzeć poniżej:
Gospodarze nie zdążyli jeszcze pomyśleć o wyrównaniu, a już przegrywali 0:2. Wszystko za sprawą świetnej akcji Carlitosa, który ograł Eduardo i świetną podcinką asystował przy golu Veleza.
Ta akcja przyciągnęła szczególną uwagę kibiców oraz mediów, bowiem przed tym meczem zapowiadano go jako starcie właśnie Eduardo i Carlitosa.
Jeśli przyjmiemy tę perspektywę, należy przyjąć, że w spotkaniu zdecydowanie lepiej zaprezentował się Carlitos.
Na uwagę zasługuje także postawa reprezentantów Polski. Jędrzejczyk nie znalazł się w wyjściowej jedenastce, Mączyński został zmieniony w przerwie, natomiast Pazdan nie zawsze interweniował odpowiednio. Dopiero z biegiem czasu postawa stopera uległa poprawie.
W drugiej połowie Legia próbowała odrobić straty. Już w 46. minucie na boisku pojawił się Michał Kucharczyk, lecz nie był on w stanie odwrócić losów tego meczu.
Tym samym Wisła wygrała z Legią pierwszy raz od pięciu lat, a na wyjeździe - od ośmiu. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na fakt, że bramka na 2:0 była 200. golem Wisły w jej rywalizacji z Legią. Krakowski klub jest pierwszą drużyną z takim dorobkiem bramkowym w meczach z aktualnym mistrzem Polski.