Popis Leo Messiego w reprezentacji! Hat-trick, ośmieszenie rywala i pobicie rekordu Pele [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 10 wrz 2021 | 06:55
W nocy reprezentacja Argentyny bez większych problemów wygrała 3:0 z Boliwią. Wszystkie bramki dla "Albicelestes" zdobył Leo Messi.
Napastnik PSG od pierwszego gwizdka tego spotkania był bardzo aktywny, często wchodził w pojedynki, szukał dryblingów. W 14. minucie Messi przyjął piłkę, założył rywalowi siatkę, po czym posłał futbolówkę do bramki.
Boliwijczycy nie radzili sobie z kapitanem reprezentacji Argentyny. Już w pierwszej połowie żółte kartki po faulach na Messim obejrzeli Luis Haquin i Moises Villarroel.
Agresywna gra rywali nie zniechęciła "La Pulgi". Jeszcze przed przerwą 34-latek mógł skompletować dublet. W doliczonym czasie gry przedryblował dwóch rywali, zszedł na wiodącą lewą nogę, ale jego strzał przeleciał kilkanaście centymetrów obok słupka.
W drugiej połowie filigranowy napastnik dwukrotnie odnalazł się w polu karnym, pieczętując hat-tricka i pewne zwycięstwo swojej drużyny.
Zawodnik PSG stał się najlepszym strzelcem w historii południowoamerykańskich reprezentacji. Dotychczasowy rekord należał do Pele, który w barwach brazylijskiej kadry zdobył 77 bramek. Messi ma już na koncie 79 trafień w drużynie narodowej. Przy okazji Argentyńczyk przekroczył barierę 750 goli w zawodowej karierze.
Po ośmiu kolejkach eliminacji mistrzostw świata podopieczni Lionela Scaloniego mają na koncie 18 punktów. Liderem strefy Conmebol pozostaje Brazylia z dorobkiem 24 oczek.
10 wrz 2021 | 01:30 (zakończony)

Przebieg meczu

27'
(anulowano)
31'
M. Villarroel
46'
(M. Villarroel)
68'
R. Fernandez
(E. Saavedra)
C. Algaranaz
(H. Vaca)
71'
(A. Di Maria)
78'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI