Porażka AC Milan w starciu z Lazio Rzym. Grał Krzysztof Piątek

Marco Canoniero/Shutterstock
AC Milan przegrał u siebie z Lazio Rzym 1:2 (1:1) w ostatnim niedzielnym meczu 11. kolejki włoskiej Serie A.
Na Stadio Giuseppe Meazza prowadzenie przyjezdnym zapewnił dwadzieścia minut przed przerwą strzałem głową Ciro Immobile.
Zaledwie trzy minuty później Angolczyk Bastos, naciskany przez Krzysztofa Piątka, niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki, doprowadzając do wyrównania. Siedem minut przed końcem Argentyńczyk Joaquin Correa mocnym uderzeniem w długi róg pokonał w sytuacji sam na sam Gianluigiego Donnarummę, zapewniając sukces gościom.
"Biancocelesti" po trzecim zwycięstwie z rzędu awansowali na czwarte miejsce w tabeli. "Rossoneri" doznali natomiast szóstej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na jedenastej lokacie w klasyfikacji.