Porażka SPAL z Torino, grał Cionek

alphaspirit / shutterstock
Torino FC pokonało u siebie SPAL 1:0 (0:0) w ostatnim niedzielnym meczu trzeciej kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Zawody na Stadio Olimpico w stolicy Piemontu przerwały na blisko godzinę intensywne opady deszczu. W podstawowych szeregach przyjezdnych wybiegł na murawę Thiago Rangel Cionek. Reprezentanta Polski zastąpił dwanaście minut przed końcem Alberto Paloschi.
Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył siedem minut po zmianie stron Nicolas Nkoulou. Kameruńczyk zaskoczył Alfreda Gomisa strzałem głową po dośrodkowaniu Roberto Soriano.
"Byki" dzięki pierwszej wygranej w sezonie przesunęły się na jedenaste miejsce w tabeli. Zespół z Ferrary doznał natomiast pierwszej porażki i spadł na czwartą lokatę w klasyfikacji.