Porażka Tottenhamu, kuriozalne zachowanie Jose Mourinho. Chciał podejrzeć zapiski rywali [WIDEO]

YT
Southampton FC pokonał przed własną publicznością Tottenham Hotspur 1:0 (1:0) w czwartym noworocznym spotkaniu 21. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Jedyną bramkę spotkania zdobył w 17. minucie Danny Ings, który w efektownym stylu minął Alderweirelda i skierował piłkę do siatki.
"Koguty" mogły odpowiedzieć w 72 minucie. Wtedy trafił Kane, ale sędzia wskazał pozycję spaloną, a sam napastnik zagrał na tyle pechowo, że doznał kontuzji i musiał opuścić boisko
W 77. minucie w centrum uwagi znalazł się Jose Mourinho. Portugalczyk niespodziewanie podszedł do ławki rezerwowych gospodarzy i zaczął przyglądać się notatkom sporządzanym przez jednego z członków sztabu szkoleniowego Southampton. Sędzia Mike Dean ukarał za to szkoleniowca żółtą kartką.
"Koguty" nie były już w stanie doprowadzić chociaż do wyrównania i po siódmej porażce w sezonie pozostały na szóstym miejscu w tabeli. "Święci" natomiast dzięki siódmej wygranej w bieżących rozgrywkach awansowali na jedenastą lokatę w klasyfikacji.
Na St. Mary's Stadium całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Jan Bednarek. Obrońca reprezentacji Polski ujrzał w drugiej połowie żółtą kartkę.
Daniel Makarewicz01 Jan 2020 · 18:01
Źródło: asinfo./własne