Porażka Udinese we Florencji, grali Drągowski i Teodorczyk

MediaPictures.pl / shutterstock.com
ACF Fiorentina pokonała u siebie Udinese Calcio 1:0 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu trzeciej kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Artemio Franchi zawody z ławki rezerwowych rozpoczęli Bartosz Drągowski oraz Łukasz Teodorczyk.
Rezerwowy bramkarz "Violi" pojawił się na boisku tuż po przerwie, zastępując Albana Lafonta. Napastnik reprezentacji Polski natomiast wszedł na murawę siedemnaście minut po zmianie stron, kiedy z murawy zszedł Ignacio Pussetto.
Zwycięskiego gola dla gospodarzy strzelił osiemnaście minut przed końcem Marco Benassi. Zespół z Toskanii dzięki drugiej wygranej z rzędu awansował na drugą pozycję w tabeli. "Zebry" doznały pierwszej porażki i są na dziewiątej lokacie w klasyfikacji.