Porażka West Ham United z trzecioligowcem. Grosicki wszedł w końcówce, a Hull awansowało dalej

Tomasz Bidermann / Shutterstock.com
Zawodnicy West Ham United przegrali na wyjeździe z Wigan Athletic FC 0:2 (0:1) w meczu 1/16 finału Pucharu Anglii. Porażka sprawiła, że "Młoty" pożegnały się z tegoroczną edycją rozgrywek.
Na JJB Stadium gospodarze pierwszą bramkę zdobyli w 7. minucie. Wówczas Will Grigg wykorzystał dośrodkowanie Nathana Byrne'a i pokonał golkipera rywali.

Napastnik z Irlandii Północnej w 62. minucie pewnym uderzeniem zamienił rzut karny na gola.
Wigan Athletic to zespół, który obecnie występuje w League One i jest liderem tych rozgrywek. West Ham United zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Premier League.
W innym meczu 1/16 finału Hull City pokonało Nottingham 2:1, a w 87. minucie na placu gry w barwach ekipy "Tygrysów" pojawił się Kamil Grosicki.
* * * * * *
Wyniki pozostałych meczów 1/16 finału Pucharu Anglii(w przypadku remisu zostanie rozegrane spotkanie rewanżowe):
Huddersfield Town - Birmingham City 1:1 (1:0)

Bramki: Mounie 21 - Jutkiewicz 54.
Middlesbrough FC - Brighton & Hove Albion FC 0:1 (0:0)

Bramka: Murray 90.
Notts County - Swansea City AFC 1:1 (0:1)

Bramki: Stead 62 - Narsingh 45.
Southampton FC - Watford FC 1:0 (1:0)

Bramka: Stephens 4.