Pospisil o piłkarzach Jagiellonii: Będziemy gotowi do spotkania i wygramy

Pospisil o piłkarzach Jagiellonii: Będziemy gotowi do spotkania i wygramy
Dziurek / shutterstock.com
Autor: Mateusz Jagniaciak 23 maj 2020 | 20:35
- Trudno powiedzieć, w jakiej jesteśmy dyspozycji, bo to dopiero zweryfikuje pierwszy mecz - wyznał Martin Pospisil w rozmowie z oficjalnym serwisem Jagiellonii Białystok.
Zespół z Podlasia kończy trzeci tydzień przygotowań do wznowienia rozgrywek PKO Ekstraklasy, które zaplanowano na ostatni weekend maja.
- Na razie przechodzimy swoisty, drugi okres przygotowawczy. Wierzę, że będziemy gotowi do pierwszego spotkania i wygramy - podkreślił Pospisil.
- Nigdy wcześniej podczas mojej kariery nie zdarzyła się tak długa pauza, podobnie zresztą jak w przypadku innych zawodników. Musieliśmy przebywać w domach i nie mieliśmy zbyt wiele alternatyw, żeby się poruszać. Po jednym, dwóch tygodniach człowiek szukał dla siebie jakiegoś zajęcia - stwierdził Czech.
- Podczas wymuszonej przerwy głównie biegaliśmy, ale to jednak co innego, niż gra na boisku z piłką. Uważam, że drugi i trzeci tydzień zajęć były już w porządku. Widzę po chłopakach, że czują się dobrze i będą dobrze przygotowani do pierwszego meczu - kontynuował pomocnik Jagiellonii.
- Teraz możemy dłużej ze sobą porozmawiać i przyznam szczerze, że atmosferę powrotu czuję dopiero od poniedziałku. Przerwa od rozgrywek była bardzo długa, więc nie możemy teraz wracać pamięcią do tego, co było przed nią. To nie będzie miało żadnego przełożenia na teraźniejszość - podsumował Pospisil.
(za jagiellonia.pl)
Źródło: asinfo.