Premier League: Remis zespołu Łukasza Fabiańskiego i Evertonu

facebook.com/MFCofficial/
Gracze Swansea City zremisowali na własnym stadionie z Evertonem FC 1:1 (0:1) w sobotnim meczu 34. kolejki angielskiej ekstraklasy.
Pierwszy gol na Liberty Stadium padł w 43. minucie, a jego autorem był Kyle Naughton. Angielski obrońca po dośrodkowaniu w pole karne próbował wybić piłkę głową, ale zamiast tego przypadkiem wpakował ją do własnej bramki.
Ekipa "Łabędzi" zdołała doprowadzić do wyrównania w 72. minucie. Wówczas Jordan Ayew przyjął futbolówkę po zagraniu Thomasa Carrolla i wykończył akcję precyzyjnym strzałem w prawy, dolny róg.
Całe spotkanie w bramce gospodarzy rozegrał Łukasz Fabiański. Polski golkiper zanotował 33. ligowy występ w tym sezonie.
Podopieczni Carlosa Carvalhala zajmują obecnie 16. miejsce w tabeli angielskiej ekstraklasy, natomiast zawodnicy Sama Allardyce'a plasują się na 9. pozycji.