Prezes Bayernu wbił szpilkę Lewandowskiemu. Skomentował jego występ w hicie Ligi Mistrzów

Bayern Monachium pokonał Barceloną 2:0 (0:0) w hicie 2. kolejki Ligi Mistrzów. Robert Lewandowski nie wykorzystał kilku dobrych okazji do strzelenia gola i w kiepskim humorze opuszczał Allianz Arenę. Po meczu oliwy do ognia dolał jeszcze prezes klubu z Monachium, Herbert Hainer.
Lewandowski zaliczył wczoraj sentymentalny powrót do Monachium. Polak od początku meczu chciał jednak udowodnić swoją wartość i był niezwykle aktywny.
Polski napastnik mógł i powinien mieć na swoim koncie gola już w 18. minucie, ale w sytuacji sam na sam z Manuelem Neuerem posłał piłkę nad poprzeczką. Dobrą okazję zmarnował też chwilę później, gdy uderzał głową.
Ostatecznie w drugiej połowie decydujące ciosy zadał Bayern. Do siatki w odstępie kilku minut trafili Lucas Hernandez i Leroy Sane.
Lewandowski po meczu, co zrozumiałe, nie był w najlepszym nastroju. Swój występ skomentował jednym zdaniem, o czym więcej można przeczytać TUTAJ.
Szpilkę polskiemu napastnikowi wbił natomiast prezes Bayernu, Herbert Hainer, który skomentował sytuacje zmarnowane przez "Lewego".
- Widać, że Robert ma serce dla Bayernu - powiedział z uśmiechem na ustach.
Bayern wygrał 2:0 i po dwóch kolejkach Ligi Mistrzów ma na swoim koncie komplet punktów. Za jego plecami znajdują się Barcelona i Inter z trzema oczkami, a stawkę w grupie zamyka Viktoria Pilzno bez jakiejkolwiek zdobyczy punktowej.
Adam Nowacki14 Sep 2022 · 07:20
Źródło: Tobi Altschäffl