Prezydent Andrzej Duda wysłał samolot po polskich skoczków, którzy utknęli w Trondheim

Prezydent Andrzej Duda wysłał samolot po polskich skoczków, którzy utknęli w Trondheim
Marcin Kadziolka/shutterstock.com
Autor: Daniel Makarewicz 12 mar 2020 | 20:50
Po nagłym zakończeniu sezonu w Pucharze Świata w skokach narciarskich polscy zawodnicy utknęli w Norwegii. Z pomocą Biało-Czerwonym przyszedł prezydent Andrzej Duda.
Sezon Pucharu Świata 2019/20 w skokach narciarskich został przedwcześnie zakończony. Z powodu zagrożenia koronawirusem odwołano wszystkie najbliższe zawody.
Wobec tego polscy skoczkowie chcieli niezwłocznie wrócić z Trondheim do swoich domów, ale zorganizowanie bezpiecznego transportu do Polski okazało się bardzo skomplikowane. Ostatecznie Polski Związek Narciarski zwrócił się do polskiego rządu o pomoc.
Dzięki pomocy prezydenta Andrzeja Dudy problem został rozwiązany.
- Pan Prezydent Andrzej Duda wysyła do Trondheim samolot, dzięki czemu szybko i bez kłopotów wrócimy z Norwegii do kraju. Dziękuję uprzejmie w imieniu całej ekipy skoczków - napisał Adam Małysz w mediach społecznościowych.
Źródło: Twitter/własne

Dyskusja 5

13 mar 2020 | 06:47
0
Panie Prezydencie, poproszę o taksówkę pod moje biuro. Z samolotu skorzystam w razie dalszej podróży. Z góry dziękuję.
12 mar 2020 | 23:35
0
W ten sposób koronawirus ustalił wynik wyborów prezydenckich.
13 mar 2020 | 04:51
0
Gdybyś był w temacie to byś wiedział że skoczkowie sami prosili prezydenta o pomoc bo nie mają jak wrócić do domu,więc miał ich olać ??? Wszędzie wpierdalana ta polityka,rzygać już się chce ...
13 mar 2020 | 07:31
0
Daj spokój... niektórzy są takimi debilami ze mieszanie polityki do wszystkiego jest szczytem ich możliwości i traktują to jako prywatny sukces...
13 mar 2020 | 20:24
0
Słyszeliście o czarterowaniu samolotów, intelektualiści? Nie potrzeba prezydenta, wystarczy PZN i jego konto. Polityka wciska się wszędzie, czy tego chcesz czy nie.