Priemjer Liga: Amkar Perm wygrał na własnym boisku, Gol grał do 64. minuty

Mikhail Slain, wikipedia
Amkar Perm pokonał na wyjeździe SKA Chabarovsk 2:0 (1:0) w pierwszym sobotnim meczu 25. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Pierwszego gola dla przyjezdnych strzelił Aleksander Ryazantsev. Rosyjski pomocnik w doliczonym czasie pierwszej połowy wyminął rywali w polu karnym i uderzeniem z bliskiej odległości pokonał golkipera SKA.
Bramkę na 2:0 dla Amkaru zdobył w ostatniej minucie meczu Mikhail Kostyukov, który w sytuacji sam na sam pokonał Aleksandra Krivoruchko.
Mecz w wyjściowej jedenastce drużyny przyjezdnej rozpoczął Janusz Gol. Polak opuścił boisko w 64. minucie i został zmieniony przez Saeida Ezatolahiego.
Podopieczni Sergeya Perednya zajmują obecnie ostatnie, 16. miejsce w ligowej tabeli, z kolei drużyna Vadima Evseeva plasują się na 10. pozycji.