Primera Division: Wysoka porażka Villarreal

LevanteMedia / shutterstock.com
Getafe CF rozbiło u siebie Villarreal CF 4:0 (0:0) w pierwszym niedzielnym spotkaniu szóstej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Coliseum Alfonso Perez prowadzenie beniaminkowi z Kastylii zapewnił głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, dziewięć minut po przerwie Angel Luis Rodriguez. Dziesięć minut później podwyższył w sytuacji sam na sam Jorge Molina, a po kolejnych trzech minutach piłkę skierował z bliska do siatki Markel Bergara.
Okazały sukces przypieczętował jeszcze w doliczonym czasie gry Angel Luis Rodriguez, który po raz drugi tego dnia zaskoczył golkipera rywali uderzeniem głową po wrzutce z kornera.
Dzięki drugiej wygranej w sezonie "Azulones" awansowali na dziewiąte miejsce w tabeli. "Submarinos" doznali natomiast trzeciej porażki w bieżących rozgrywkach i spadli na trzynastą lokatę w klasyfikacji.