Proponowany skład na Albanię. Grzegorz Krychowiak na ławce? Tak mogą zagrać biało-czerwoni

Norbert Barczyk / PressFocus
Przed Polską kolejny test w eliminacjach do EURO 2024. W programie YouTube na kanale Meczyki.pl przedstawiliśmy skład, w którym mogą wystąpić biało-czerwoni.
Czwartkowe spotkanie z Wyspami Owczymi nie zostało ciepło przyjęte. Chociaż Polacy wygrali 2:0 (0:0), to strzelać zaczęli w samej końcówce. Gdyby nie rzut karny, sytuacja mogłaby być naprawdę zła.
W związku z tym wiele osób domaga się zmian w wyjściowym składzie. Wiadomo już, że w meczu z Albanią na pewno nie wystąpią Kacper Kozłowski oraz Bartosz Slisz. Pierwszy się rozchorował, drugiego skreślił Fernando Santos, a szczegóły znajdziecie TUTAJ.
W programie Meczyków na YouTube dziennikarze przedstawili proponowaną jedenastkę na starcie z ekipą z Bałkanów. Na ławce zdaniem ekspertów powinni wylądować Grzegorz Krychowiak oraz Tomasz Kędziora.
Proponowany skład Polaków: Szczęsny - Dawidowicz, Bednarek, Kiwior - Cash, D. Szymański, Zieliński, S. Szymański, Kamiński - Lewandowski, Świderski.
W powyższej jedenastce znajduje się dwóch zawodników, którzy nie otrzymali ani minuty w meczu z Wyspami Owczymi. Przypomnijmy, że 90 minut na ławce rezerwowych przesiedział wówczas Matty Cash, a Paweł Dawidowicz wylądował na trybunach.
Więcej na temat spotkania Albania - Polska mówiliśmy w naszym programie na YouTube. Zapraszamy:
Hubert Kowalczyk10 Sep 2023 · 10:44