Przebudzenie Edena Hazarda! Gwiazdor Realu Madryt zdobył piękną bramkę po niemal 400 dniach posuchy [WIDEO]

CANAL+Sport 2
Autor: Mateusz Jagniaciak 31 paź 2020 | 15:06
Eden Hazard długo kazał kibicom "Los Blancos" czekać na siebie, ale gdy już wreszcie wrócił, to przemówił głośno. Belgijski gwiazdor zdobył bardzo ładnego gola w ligowym meczu 8. kolejki La Ligi Real Madryt - Huesca. To pierwsze trafienie Belga od niemal 400 dni.
Zawodnik znalazł się dziś w wyjściowym składzie na spotkanie z Huescą. To jego pierwszy występ od początku meczu w tym sezonie.
Poprzednio Belg zanotował tylko nieco ponad 20 minut w spotkaniu z Borussią Moenchengladbach (2:2) w Lidze Mistrzów. Dziś wreszcie mógł zaprezentować się od pierwszej minuty.
W 40. minucie starcia Hazard pokazał, że jak najszybciej chce nadrobić stracony przez kontuzje czas. Belgijski gwiazdor przyjął piłkę zagraną przez Fede Valverde i huknął lewą nogą zza pola karnego.
Futbolówka wpadła do siatki gości, a Hazard wreszcie mógł się cieszyć z drugiego gola w barwach Realu Madryt. Pierwszego strzelił niemal 400 dni (dokładnie 392) temu - także w meczu 8. kolejki, tyle że sezonu 2019/2020 - 5 października 2019 r. w starciu z Granadą (4:2).
Występ Belga zakończył się w 60. minucie. W miejsce Hazarda pojawił się Vinicius Junior.
Źródło: własne/Twitter

Tabela ligowa - La Liga

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 38

31 paź 2020 | 23:31
0
To ten co siedzi w realu i kupuję mrożone żarcie a potem każdy się dziwi że mam problem z nadwagą?
31 paź 2020 | 22:15
0
No i elegancko, po tym golu już im się spłacił w całości.
31 paź 2020 | 20:57
0
Wszyskie cipki za realem już walą gruchę bo gruby beduin strzelił na bramkę
31 paź 2020 | 20:03
0
Czyli strzela "ogórkom" i prawie do "pustaka"
31 paź 2020 | 19:25
0
Piekna bramka. Widac bylo, ze dodała mu pewności siebie gdyz po niej jego gra zupelnie inaczej wyglądała. Wczesniej troche zagubiony
31 paź 2020 | 18:54
Piękna bramka
0
31 paź 2020 | 17:59
0
Zapawiada sie kilka lat dominacji Realu w ogorkowej laliga po bankructwie barcelonki 🤣
31 paź 2020 | 21:01
0
Zapowiada się na przec. welenie twojej japy ped. ale. Sreal z pomocą sędziów ledwo wygrał ligę raz na 5 lat. Pamiętasz minus 14 w madrycie de. bilu
31 paź 2020 | 23:20
0
Ciiii 🤫🤫🤫
31 paź 2020 | 16:54
0
wow Real wygrał z SD Huesca, duży szacun, bo przecież mogli przejebać z sezonowcem w La Liga, a tu prosze, coż za niespodzianka i coż za osiągnięcie :D
0
Bramkarzowi zrobiło się go szkoda. I nie wytrzymał. Musiał mu to wpuścić.
31 paź 2020 | 16:10
0
Co to jest za gość który kosztował 100 mln euro i taki gość który na sezon ładuje max jedną, dwie bramki na sezon? Typ za takie pieniądze i z takimi umiejętnościami i potencjałem powinien ładować przynajmniej max 20,25 goli w sezonie i robić po 20,25 asyst.Oczywiście nie najeżdżam na Hazarda bo to jest mój ulubiony gracz obok Messiego ale od takiego gościa który kosztował tyle pieniędzy powinno się czegoś wymagać.
31 paź 2020 | 16:04
0
Nie do wiary pulpet z Pudliszek się przebudził.
0
Jak tam juz pewnie portki pełne przed interem xD muszą pogonić te madryckie ścieki
31 paź 2020 | 15:54
0
Jak tam kolejny sezon bez pucharów. A nie czekaj... zaraz was rozpierdolą długi xD
31 paź 2020 | 21:21
0
Ciebie wykorzystali nawet koledzy. Jak coś to real nie odpadł z LM w 94 minucie. Demencja czy świrus ogarnął ci dekiel?
31 paź 2020 | 21:37
0
Jak co to Barca odpadła w najpiękniejszy możliwy sposób jaki mogła. :D
3 sezony z rzędu się frajerzyła a potem przyszedł mecz z Bayernem i nie ukrywała nawet, że daje dupy xD
31 paź 2020 | 15:38
0
Lol, to on gra w Madrycie xD
31 paź 2020 | 15:34
0
Piękna bramka,każdy kibic Realu nie tak sobie z pewnością wyobrazał poczynania Hazarda,niestety początki są trudne w nowym miejscy,uważam że Hazard jest w stanie strzelić 15/20 goli w sezonie ale oczywiście muszą go omijać kontuzje.

Jakby nie było życzę mu wszystkiego dobre;)!!
31 paź 2020 | 15:31
0
Strzelił gola potęznej Huesce co jest na poziomie klubów z Championship.
31 paź 2020 | 15:57
0
No tak, bo w mocarnej premier league są same kluby o sile Liverpoolu i City 🤣
31 paź 2020 | 15:27
0
Plan minimum na sezon czyli zdobycie 1 bramki wykonany.
Teraz czas na plan maksimum - zdobycie 2 bramek.
31 paź 2020 | 15:26
0
Nie żebym najeżdżał jakoś na Hazarda bo chłop wymiatał w CFC i nigdy mu nie ujmowałem ale takie "piękne" bramki to wpadają w trzeciej polskiej lidze. Naprawdę zwykły strzał z daleka z jakimś outsiderem ligowym gwiazdy za 100 milionów to wielkie halo?
Może piszą dlatego, że to powrót Hazarda po kontuzji i w pierwszym swoim meczu w LL strzela gola. Nie wiem czy jest to warte odnotowania, ale widocznie artykuł napisany bo admin wie, że to przyciągnie trolli zjebów typu trup, atletico, którzy mają wieczny ból odbytu.
0
Może piszą dlatego, że to powrót Hazarda po kontuzji i w pierwszym swoim meczu w LL strzela gola. Nie wiem czy jest to warte odnotowania, ale widocznie artykuł napisany bo admin wie, że to przyciągnie trolli i zjebów typu trup, atletico, którzy mają wieczny ból odbytu.
31 paź 2020 | 16:15