Przebudzenie Edena Hazarda! Gwiazdor Realu Madryt zdobył piękną bramkę po niemal 400 dniach posuchy [WIDEO]

CANAL+Sport 2
Eden Hazard długo kazał kibicom "Los Blancos" czekać na siebie, ale gdy już wreszcie wrócił, to przemówił głośno. Belgijski gwiazdor zdobył bardzo ładnego gola w ligowym meczu 8. kolejki La Ligi Real Madryt - Huesca. To pierwsze trafienie Belga od niemal 400 dni.
Zawodnik znalazł się dziś w wyjściowym składzie na spotkanie z Huescą. To jego pierwszy występ od początku meczu w tym sezonie.
Poprzednio Belg zanotował tylko nieco ponad 20 minut w spotkaniu z Borussią Moenchengladbach (2:2) w Lidze Mistrzów. Dziś wreszcie mógł zaprezentować się od pierwszej minuty.
W 40. minucie starcia Hazard pokazał, że jak najszybciej chce nadrobić stracony przez kontuzje czas. Belgijski gwiazdor przyjął piłkę zagraną przez Fede Valverde i huknął lewą nogą zza pola karnego.
Futbolówka wpadła do siatki gości, a Hazard wreszcie mógł się cieszyć z drugiego gola w barwach Realu Madryt. Pierwszego strzelił niemal 400 dni (dokładnie 392) temu - także w meczu 8. kolejki, tyle że sezonu 2019/2020 - 5 października 2019 r. w starciu z Granadą (4:2).
Występ Belga zakończył się w 60. minucie. W miejsce Hazarda pojawił się Vinicius Junior.
Mateusz Jagniaciak31 Oct 2020 · 15:06
Źródło: własne/Twitter