Podwójne przełamanie Arkadiusza Milika w SSC Napoli! Dwa gole Polaka w meczu Serie A [WIDEO]

Gennaro Di Rosa / Shutterstock.com
Hellas Verona FC przegrał z SSC Napoli 0:2 (0:1) w wyjazdowym meczu 8. kolejki Serie A. Oba gole dla zespołu z Neapolu zdobył Arkadiusz Milik.
Polski napastnik znalazł się w wyjściowym składzie ekipy Carlo Ancelottiego. Natomiast Piotr Zieliński pojawił się na boisku w 65. minucie.
W drużynie gości w pierwszej jedenastce wyszedł Mariusz Stępiński (grał do 60. minuty), zaś Paweł Dawidowicz przesiedział cały mecz na ławce.
W 38. minucie padł gol, którego strzelcem był Arkadiusz Milik. Polak dobrze wykorzystał podanie z lewej strony i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. To był pierwszy gol Milika w bieżącym sezonie klubowym.
W drugiej połowie Arkadiusz Milik kolejny raz wpisał się na listę strzelców. W 68. minucie świetnie zachował się w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i umieścił piłkę w bramce.
Ostatecznie SSC Napoli wygrało 2:0.