Przełamanie Kovacicia nie pomogło Chelsea. Porażka "The Blues" z Evertonem

CosminIftode / shutterstock.com
Autor: Maciej Pietrasik 7 gru 2019 | 15:31
Everton FC wygrał u siebie z Chelsea 3:1 (1:0) w meczu 16. kolejki Premier League. Dla "The Toffees" to piąte zwycięstwo w sezonie. Londyńczykom nie pomógł nawet premierowy gol Mateo Kovacicia w rozgrywkach Premier League.
Strzelanie dla Goodison Park rozpoczął w 5. minucie Richarlison, który trafił głową po dośrodkowaniu Djibrila Sidibe. Dla Brazylijczyka to trzeci kolejny mecz z golem.
Na początku drugiej połowie prowadzenie gospodarzy podwyższył Dominic Calvert-Lewin, wykorzystując sytuację sam na sam.
"The Blues" odpowiedzieli szybko, kiedy w 52. minucie Mateo Kovacić oddał skuteczny strzał z dystansu.
Goście szukali swoich szans na wyrównanie, ale pod koniec spotkania ponownie popełnili błąd w obronie, co wykorzystał Calvert-Lewin, ustalając rezultat na 3:1 dla "The Toffees".
W tabeli Premier League Chelsea zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem 29 punktów. Natomiast Everton opuścił strefę spadkową, jest czternasty, mając na koncie 17 punktów.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Dyskusja 3

9 gru 2019 | 10:19
0
Przy wygranych meczach Chelsea byłem spokojny,nie popadalem w mega optymizm,owszem byłem zadowolony po meczach wygranych ale widziałem że zawsze są popełniane błędy które trzeba wyeliminować.
Obecnie jesteśmy w słabszej formie po części to zrozumiał grać co trzy dni,jednym drużynom to nie przszkadza a drugim w tym Chelsea na odwrót przyszedł moment słabszych meczy i tyle..

Teraz tylko od drużyny zależy czy wyjdą z tego kryzysu czy się bardziej pogłębi.
8 gru 2019 | 04:20
0
Chyba się ekstraklasy w Chelsea naoglądali... Pełen zaskok...
7 gru 2019 | 15:56
0
Jak się ma w składzie Williana, który myśli że dostaje się dodatkowe punkty, za próbę wejścia z piłką do bramki i dryblingi wykonywane w miejscu, to ciężko jest coś składnego zagrać o wygrać mecz.