Dublet Roberta Lewandowskiego! Przełamanie napastnika FC Barcelony w lidze hiszpańskiej! [WIDEO]

Screen
Robert Lewandowski wreszcie się przełamał 34-latek dwukrotnie trafił do siatki w spotkaniu z Elche.
Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla snajpera FC Barcelony. Poprzedni raz zdobył bramkę dla klubu 23 lutego przy okazji wyjazdowej rywalizacji z Manchesterem United.
"Lewy" nie zdołał przerwać passy meczów bez gola podczas przerwy reprezentacyjnej. Spotkania z Czechami i Albanią zakończył z zerowym dorobkiem bramkowym.
Dziś przeciwko Elche Xavi Hernandez postawił na Lewandowskiego w pierwszym składzie. W 20. minucie "dziewiątka" Katalończyków trafiła do siatki, wykorzystując asystę Ronalda Araujo. "Lewy" miał w tej akcji nieco szczęścia, bowiem najpierw uderzył prawą nogą, ale piłka przetoczyła się jeszcze po lewej i dopiero wpadła do bramki.
W 66. minucie Lewandowski skompletował dublet. Tym razem dostał podanie od Gaviego i mocnym strzałem pokonał Badię.
Dla Lewandowskiego był to już 16. i 17. gol strzelony w La Liga. Pozostaje on liderem klasyfikacji strzelców z przewagą czterech trafień nad Enesem Unalem.
W sumie "Lewy" zdobył w Barcelonie 27 bramek we wszystkich rozgrywkach. Dokonał tego w 34 rozegranych spotkaniach.
Barcelona pokonała dziś Elche 4:0, a Lewandowski zaliczył jeszcze asystę przy trafieniu Ferrana Torresa. Obszerne podsumowanie meczu możecie przeczytać TUTAJ.
Adam Kłos01 Apr 2023 · 21:27