Przełamanie i wielki mecz Teodorczyka! Hat-trick polskiego napastnika! [VIDEO]

Anderlecht Bruksela wygrał z Royal Excel Mouscron 5:3 w 28 kolejce ligi belgijskiej. Trzy bramki w meczu zdobył Łukasz Tedorczyk.
Reprezentant Polski na listę strzelców po raz pierwszy wpisał się w końcówce pierwszej połowy, kiedy wykorzystał rzut karny.
Drugi raz do bramki rywali trafił w 57 minucie, kiedy to po dośrodkowaniu niepilnowany w polu karnym umieścił piłkę w siatce po uderzeniu głową.
Cztery minuty później skompletował hat-tricka. Nasz zawodnik otrzymał zagranie w polu karnym, przyjął piłkę i pewnym strzałem pokonał golkipera rywali.
Wcześniej dla Anderlechtu strzelił jeszcze Morioka.
Potem trzy gole strzelili goście i nagle z pewnego prowadzenia gospodarzy 4:0 zrobiło się tylko 4:3. W doliczonym czasie gry jednak Anderlecht postawił kropkę nad i. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się wspomniany Morioka i "Fiołki" ostatecznie wygrały 5:3.
Dzięki czternastej wygranej w sezonie "Fiołki" awansowały na trzecie miejsce w tabeli. Na jej czele nadal z dużą przewagą jest Club Brugge.