Kolejny znakomity mecz Przemysława Frankowskiego. Czwarta asysta Polaka w rozgrywkach Ligue 1 [WIDEO]

Screen z Twittera
Autor: Maciej Pietrasik 26 lis 2021 | 22:25
Przemysław Frankowski od czasu przenosin do Lens znakomicie prezentuje się we francuskiej Ligue 1. W piątkowym meczu z Angers Polak zaliczył czwartą asystę w obecnych rozgrywkach.
Powrót do Europy okazał się dla reprezentanta Polski strzałem w dziesiątkę. Przemysław Frankowski szybko wywalczył sobie pewne miejsce w składzie Lens. W podstawowej jedenastce wyszedł także przeciwko Angers.
W pierwszej połowie spotkanie nie układało się po myśli gospodarzy. Do przerwy dość niespodziewanie przegrywali oni 0:1 po golu Boufala z 40. minuty meczu.
Po przerwie Lens wzięło się jednak do roboty i szybko wyszło na prowadzenie. Duży udział miał w tym Frankowski, który uczestniczył w obu akcjach bramkowych.
W 48. minucie reprezentant Polski dograł na lewe skrzydło do Haidary'ego, ten dośrodkował w pole karne, a z wrzutki skorzystał Kakuta, doprowadzając do remisu.
Siedem minut później było już 2:1 dla Lens, a tym razem to Frankowski znalazł się po lewej stronie boiska i świetnie obsłużył partnera. Najpierw wyprzedził obrońcę rywali, a po chwili wrzucił futbolówkę do Sotoki.
Francuski napastnik nie miał problemów z wykorzystaniem tej okazji. Dla Polaka była to czwarta asysta w tegorocznych rozgrywkach Ligue 1. Ma także na koncie cztery gole.
Ostatecznie Lens nie zdołało jednak wygrać piątkowego spotkania. Zakończyło się ono rezultatem 2:2. W 70. minucie do wyrównania doprowadził Romain Thomas.

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

0
Zobacz, jaką jesteśmy potęgą, skoro w reprezentacji mamy jeszcze lepszych! Są to (zdaniem Sousy) Puchacz i Płacheta!
27 lis 2021 23:26
0
Oni sa slabi, mieli swoje szanse i pokazli co moga ... Paulo jest tu zeby wybrac nowa genracje Rep Polski. No coz bedzie jak w skokach :( stoch/lewy skonczy i koniec turnei. RiP
28 lis 2021 00:10
0
Ale pamiętaj, że po Małyszu nadeszła era Stocha, a w czasach Małysza też nie wierzyliśmy, że ktoś z Naszych wkrótce osiągnie podobne wyniki. Kilku innych skoczków też się rozkręciło. Puchacz i Płacheta oczywiście, że są za słabi na tę chwilę. Rozumiem to, że Sousa widzi w nich potencjał (to on jest zawodowcem, a nie ja, więc widzi więcej), że chce ich ogrywać, ale to jeszcze nie jest moment na mecze o stawkę. Frankowski obiektywnie, na podstawie wyników, powinien być numerem 1 na lewą stronę. Pozostali mogą zagrać jakąś końcówkę albo pół meczu z San Marino. Niech najpierw zaczną grać w klubach, a jeśli pokażą taką wartość, jak Frankowski dzisiaj (4 gole i 4 astysty w 15 meczach), to przestanę się czepiać.
28 lis 2021 03:53
0
ja wiedzialem ze po Adamie , Kamil bedzie skakal B dobrze, to bylo wiadome bo to bylo widac :)
26 lis 2021 23:13
0
Ktoś pamięta jeszcze turbo coś tam...? Chyba już można śmiało zapominać;)
26 lis 2021 23:16
0
ja gumę turbo pamiętam.
27 lis 2021 06:52
0
Imho najważniejsze, że to jego kolejny mecz na lewym wahadle. Raczej jest to dosyć jasny sygnał dla Sousy, że Puchacz po ostatnich wyczynach nie powinien w ogóle dostać powołania, a na bokach powinniśmy grać dwójką Franek - Cash. Jedyne co zostaje to odpowiednie zabezpieczenie środka, bo w takim zestawieniu obu wahadłowych mamy ofensywnych, więc obowiązkowo środkowi pomocnicy muszą być gotowi do asekuracji boków i tutaj widziałbym problem. Pan "wóz z węglem" Krychowiak, może mieć z tym problemy, także szukałabym kogoś innego do pary z Linettym.
27 lis 2021 07:40
0
Drągowski-Dawidowicz-Glik-Bednarek-Cash-Bielik-Linetty-Frankowski-Zieliński-Klich-Lewandowski katować jak najwięcej w ustawieniu 3-5-2-1 i koniec dziwnych manewrów
27 lis 2021 08:11
0
Jest jeszcze Jóźwiak chociaż z nim to czasem słońce, czasem deszcz, więc też bym wyszedł na baraże Cash - Frankowski.
27 lis 2021 15:51
0
Jóźwiak to co najwyżej zmiennik, nawet jego trener mówi, że potrafi biegać ale z podaniami ma problem. Zdecydowanie Cash - Frankowski pierwszy skład, i Szymański do walki o pozycję, bo gra, strzela i asystuje, czego nie można powiedzieć o puchaczu i płachecie
27 lis 2021 00:22
0
Frankowski bez gola...koniec świata
27 lis 2021 07:37
0
K.rwa ja nie wiem co jest za problem z wahadłowymi w reprezentacji skoro ponad poziom wybijają się Frankowski i Cash
27 lis 2021 08:12
0
scrollo7 Bo pozycja Frankowskiego w Lens to nie wahadło, tylko skrzydłowy. Mniej zadań defensywnych i trzeba mieć mocną kondycję na wahadle, bo biegasz od bramki do bramki.
27 lis 2021 22:34