Przepiękna przewrotka i popis Hulka. Niesamowity mecz w Copa Libertadores [WIDEO]

screen/Copa Libertadores
Dziś w nocy doszło do rewanżowego starcia Atletico Mineiro z River Plate w ćwierćfinale Copa Libertadores. Zespół z Brazylii po niesamowitym występie wygrał 3:0.
Już w pierwszym spotkaniu Atletico zdołało udowodnić wyższość nad rywalami. W meczu domowym River przegrało 0:1.
Zespół z Belo Horizonte nie zamierzał osiąść na laurach po tym zwycięstwie. Wynik rewanżu w pięknym stylu otworzył Matias Zaracho. Argentyńczyk wykorzystał znakomite podanie Hulka i wykończył akcję efektownym strzałem przewrotką.
W 34. minucie Hulk sam wpisał się na listę strzelców. Były reprezentant Brazylii urwał się obrońcom i sprytnym uderzeniem pokonał bramkarza rywali.
W drugiej połowie Zaracho skompletował dublet, pieczętując wysokie zwycięstwo Atletico Mineiro. W półfinale Copa Libertadores Hulk i spółka zagrają z Palmeiras. Być może w tym dwumeczu zagra już nowy nabytek klubu - Diego Costa.
Adam Kłos19 Aug 2021 · 08:25