Przepiękny gol na wagę medalu w ostatnich sekundach! Ogromne emocje na Copa America [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 10 lip 2021 | 07:34
Dziś w nocy odbyło się spotkanie o brązowy medal Copa America. Kolumbia w niesamowitych okolicznościach pokonała Peru 3:2.
Mecz znacznie lepiej rozpoczęli Peruwiańczycy. W pierwszej połowie oglądaliśmy tylko jednego gola. Jego autorem był Yoshimar Yotun. Tuż po przerwie do remisu doprowadził niezawodny Juan Cuadrado.
Kolumbijczycy poszli za ciosem i w 66. minucie Luis Diaz po raz pierwszy tego wieczoru trafił do siatki. Akcję bramkową znakomitym podaniem zainicjował Camilo Vargas.
Peru jednak nie złożyło broni. W 83. minucie "Los Cafeteros" nie upilnowali Gianluki Lapaduli, a ten pewnym uderzeniem doprowadził do wyniku 2:2.
Gdy wydawało się, że wszystko rozstrzygnie się w serii rzutów karnych, Luis Diaz zdecydował się na indywidualną akcję. Pomocnik podprowadził sobie piłkę, oddał mocny strzał z dystansu i zapewnił swojej reprezentacji zwycięstwo.
W nocy z soboty na niedzielę odbędzie się mecz o złoto, w którym zmierzą się Brazylia i Argentyna. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 2:00 czasu polskiego.
3 - 2
10 lip 2021 | 02:00 (zakończony)

Przebieg meczu

45'
5'
55'
M. Borja
70'
R. Garcia
78'
C. Lora
(A. Corzo)
S. Ormeno
(S. Pena)
84'
(G. Cuellar)
90'
4'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 9

10 lip 2021 | 09:50
0
Fajnie że napisaliście przy drugim golu dla Kolumbii, że akcje bramkową zaczął Ospina. To chyba jakiś rekord sadzać po tym, że Ospina cały mecz przesiedział na ławce
10 lip 2021 | 10:03
0
Autor zrobił newsa, ale chyba nie oglądał spotkania - Można i tak
10 lip 2021 | 10:26
0
Mecz o 3 miejsce i tyle emocji a w Europie? Gdzie jest mecz o brązowe medale? Przecież mecz Hiszpania - Dania mógłby być naprawdę ciekawy... i by było czarno na białym wiadomo kto jest tym trzecim w Europie a tak to lipa... dwóch brązowych medalistów. Hura! Nikt nie wygrał! Wszyscy wygrali!
10 lip 2021 | 11:54
0
Na Euro nie ma brązowych medali. Też uważam, że to głupie. Trzecia największa impreza sportowa świata, a walkę o 3. miejsce uznaje się za nieważną.
0
Ale te Copa America jest wesołe pod wzgledem taktyki. 100 lat za Europa mimo, ze mają klasowych pilkarzy grajacych na 'naszych podworkach'. Doliczony czas gry, zaraz karne a facet ma hektar miejsca przed szesnastką żeby sobie ustawic pilke na strzal. Iks de. Cała linia obrony widzę na grzyby poszła.
10 lip 2021 | 10:50
0
To oglądaj sobie jak gra jeden zespół a drugi się broni całą drużyną. Lepiej oglądać otwartą grę a nie murarzy jak u nas..
10 lip 2021 | 11:59
0
Leviathan - ale właśnie rzecz w tym, że Peru w tej akcji miało zbyt wielu zawodników cofniętych pod własną bramkę i nieuczestniczących w akcji. Ekstraklasa, a nie otwarta gra.