Przepiękny gol na wagę medalu w ostatnich sekundach! Ogromne emocje na Copa America [WIDEO]

Dziś w nocy odbyło się spotkanie o brązowy medal Copa America. Kolumbia w niesamowitych okolicznościach pokonała Peru 3:2.
Mecz znacznie lepiej rozpoczęli Peruwiańczycy. W pierwszej połowie oglądaliśmy tylko jednego gola. Jego autorem był Yoshimar Yotun. Tuż po przerwie do remisu doprowadził niezawodny Juan Cuadrado.
Kolumbijczycy poszli za ciosem i w 66. minucie Luis Diaz po raz pierwszy tego wieczoru trafił do siatki. Akcję bramkową znakomitym podaniem zainicjował Camilo Vargas.
Peru jednak nie złożyło broni. W 83. minucie "Los Cafeteros" nie upilnowali Gianluki Lapaduli, a ten pewnym uderzeniem doprowadził do wyniku 2:2.
Gdy wydawało się, że wszystko rozstrzygnie się w serii rzutów karnych, Luis Diaz zdecydował się na indywidualną akcję. Pomocnik podprowadził sobie piłkę, oddał mocny strzał z dystansu i zapewnił swojej reprezentacji zwycięstwo.
W nocy z soboty na niedzielę odbędzie się mecz o złoto, w którym zmierzą się Brazylia i Argentyna. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 2:00 czasu polskiego.
Adam Kłos10 Jul 2021 · 07:34