Przepiękny gol Shaqiriego na koniec rywalizacji w grupie! Szwajcaria pokonała fatalnych Turków [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 20 cze 2021 | 19:51
Szwajcaria odniosła pierwsze zwycięstwo na tegorocznym EURO. "Helweci" pokonali Turcję 3:1.
TUTAJ przeczytasz multirelację ze spotkań grupy A.
Szwajcarzy błyskawicznie objęli prowadzenie w dzisiejszym meczu. Już w 5. minucie Haris Seferović precyzyjnym strzałem pokonał tureckiego bramkarza.
20 minut później Xherdan Shaqiri podwyższył prowadzenie. Skrzydłowy popisał się perfekcyjnym uderzeniem w samo okienko bramki strzeżonej przez Ugurcana Cakira.
W drugiej połowie Turcy wreszcie zdobyli pierwszego gola na tegorocznych mistrzostwach Europy. Do siatki trafił Irfan Kahveci.
Radość jednak nie trwała długo. Kilka minut później Xherdan Shaqiri skompletował dublet, znów wyprowadzając Szwajcarów na dwubramkowe prowadzenie.
W końcówce spotkania Xhaka miał okazję ustalić wynik meczu, ale z rzutu wolnego trafił w słupek. Ostatecznie rezultat już nie uległ zmianie.
Turcy zakończyli fazę grupową z zerowym dorobkiem punktowym. Szwajcaria zgromadziła cztery oczka i zajęła trzecie miejsce. Rozstrzygnięcia w pozostałych grupach zdecydują, czy podopieczni Vladimira Petkovicia awansują do 1/8 finału EURO.

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

0
Po angielsku Turkey znaczy indyk to żaden z nich koń.
21 cze 2021 | 00:11
0
Zluzujcie trochę bo za tydzień będziemy za kebsony 20 płacić
20 cze 2021 | 19:54
0
3 mecze - 0 punktów i 1 bramka i gdzie jest ta Turcja która przez wielu ekspertów miała być czarnym koniem na tym EURO. Tymczasem jest to najsłabszy zespół tego turnieju.
0
Kobyłka padła,fatalny turniej Turków,oczekiwania wobec nich były wielkie,a nie spełnili ich w najmniejszym stopniu.
20 cze 2021 | 20:25
0
przynajmniej nie skończymy euro na 24 miejscu :)
0
No i proszę wszyscy stawiali że ta Turcja będzie czarnym koniem ty chyba są najgorsza brawo Szwajcaria
0
Turcy najgorsza druzyna na Euro jak do tej pory.
21 cze 2021 | 08:35
0
nie lubie jakoś shakiriego za to że strzelil polsce brame ale trzeba mu przyznać że jak już coś strzeli to pierwsza klasa
20 cze 2021 | 22:04