Przerwany mecz Bayernu z Hoffenheim. Wściekłość Flicka na kibiców, niesamowita manifestacja piłkarzy [WIDEO]

Sędzia przerwał mecz Hoffenheim z Bayernem z powodu wulgarnego transparentu i chamskich okrzyków na trybunach. Bawarczycy prowadzili wtedy 6:0 (4:0) w wyjazdowym spotkaniu 24. kolejki Bundesligi. Ostatecznie starcie obu ekip zostało dokończone, ale w niezwykłych okolicznościach.
Spotkanie jeszcze się dobrze nie zaczęło, a w zasadzie było już po wszystkim. Po kwadransie gry Bawarczycy prowadzili już 3:0.
W 2. minucie gola zdobył Serge Gnabry, zaledwie 5 minut później przewagę gości zwiększył Joshua Kimmich, a kwadrans meczu zamknął bramką zastępujący Roberta Lewandowskiego Joshua Zirkzee.
W 33. minucie do siatki gospodarzy trafił jeszcze Philippe Coutinho i było już w zasadzie oczywiste, że trzy punkty pojadą do Monachium. Piłkarze zeszli na przerwę przy stanie 0:4.
W drugiej połowie goście dołożyli jeszcze dwa trafienia. Kolejnego gola zdobył Coutinho, a w 62. minucie na listę strzelców wpisał się Leon Goretzka.
Kilkanaście minut przed końcowym gwizdkiem sędzia zdecydował się na przerwanie spotkania. Wszystko z powodu wulgarnych transparentów kibiców Bayernu i ich okrzyków wymierzonych we właściciela klubu z Hoffenheim.
Arbiter wysłał piłkarzy do szatni. Gracze Bayernu, Hansi Flicki Hasan Salihamidžić bardzo żywiołowo zareagowali na zachowanie swoich kibiców.
Ostatecznie mecz został wznowiony. Ogromny podziw może jednak wbudzać reakcja piłkarzy obu drużyn. Nie konstruowali żadnych akcji, tylko podawali piłkę między sobą. Następnie wszyscy zatrzymali się na boisku i zaczęli bić brawo. To samo uczynili kibice na trybunach.