Przerwany mecz we Wrocławiu! Kibice urządzili sobie sylwestra na stadionie [WIDEO]

YT
Mecz Śląska Wrocław z Legią Warszawa został przerwany na kilka minut. Miejscowi kibice odpalili... fajerwerki.
Spotkanie zostało przerwane w 25. minucie gry przy stanie 0:1 dla przyjezdnych. Wówczas zgromadzeni na stadionie fani odpalili race, a w sektorze Śląska pojawiły się nawet fajerwerki.
Sędzia uznał, że pirotechnika i sztuczne ognie stanowią zagrożenie dla piłkarzy i postanowił przerwać pojedynek, a po chwili zaprosił zawodników do szatni.
Dopiero po upływie kilku minut arbiter dał sygnał do powrotu na boisko, a spiker poinformował, że jeśli kibice jeszcze raz przerwą spotkanie, to mecz nie będzie kontynuowany.
W związku z przerwą w grze pierwsza połowa została przedłużona o 10 minut.
Daniel Makarewicz08 Dec 2019 · 18:18
Źródło: Twitter/własne