Przykre sceny w meczu Premier League. Reanimacja kibica, spotkanie zostało przerwane [WIDEO]

W spotkaniu Newcastle z Tottenhamem doszło do przykrych wydarzeń. Mecz został na kilkanaście minut przerwany, a jeden z kibiców musiał być reanimowany.
Do całego zdarzenia doszło pod koniec pierwszej połowy. "Koguty" prowadziły 2:1 po trafieniach Tanguya Ndombele i Harry'ego Kane'a.
W pewnym momencie Sergio Reguilon zauważył, że jeden z kibiców potrzebuje pomocy medycznej. Hiszpan poprosił sędziego o zatrzymanie gry.
Na pochwały zasługuje także zachowanie Erika Diera. Obrońca natychmiast zaalarmował sztab medyczny, który dysponował defibrylatorem.
Po chwili lekarze przeprowadzili reanimację. Mecz został przerwany. Po kilkunastu minutach piłkarze wrócili do gry, aby dograć pierwszą połowę do końca.
Co najważniejsze, oficjalny profil Newcastle poinformował, że kibic został przewieziony do szpitala. Jego stan jest stabilny.
Adam Kłos17 Oct 2021 · 18:24
Źródło: Twitter