Przykre sceny w meczu Premier League. Reanimacja kibica, spotkanie zostało przerwane [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 17 paź 2021 | 18:24
W spotkaniu Newcastle z Tottenhamem doszło do przykrych wydarzeń. Mecz został na kilkanaście minut przerwany, a jeden z kibiców musiał być reanimowany.
Do całego zdarzenia doszło pod koniec pierwszej połowy. "Koguty" prowadziły 2:1 po trafieniach Tanguya Ndombele i Harry'ego Kane'a.
W pewnym momencie Sergio Reguilon zauważył, że jeden z kibiców potrzebuje pomocy medycznej. Hiszpan poprosił sędziego o zatrzymanie gry.
Na pochwały zasługuje także zachowanie Erika Diera. Obrońca natychmiast zaalarmował sztab medyczny, który dysponował defibrylatorem.
Po chwili lekarze przeprowadzili reanimację. Mecz został przerwany. Po kilkunastu minutach piłkarze wrócili do gry, aby dograć pierwszą połowę do końca.
Co najważniejsze, oficjalny profil Newcastle poinformował, że kibic został przewieziony do szpitala. Jego stan jest stabilny.

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI