PSG. Fatalne pudło Neymara w meczu z Atalantą. Kylian Mbappe tylko złapał się za głowę [WIDEO]

Fatalne pudło Neymara w meczu z Atalantą! Kylian Mbappe tylko złapał się za głowę [WIDEO]
Atalanta przegrała z PSG w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Drużyna z Francji już w 3. minucie mogła wyjść na prowadzenie, ale doskonałą okazję zmarnował Neymar.
Dziś poznaliśmy pierwszego półfinalistę Champions League. Zespół PSG pokonał w Lizbonie Atalantę. Już pierwsze minuty starcia przyniosły wielkie emocje.
Najpierw w pole karne paryżan wpadł Papu Gomez. Argentyńczyk uderzył po ziemi, ale Keylor Navas był na posterunku. Chwilę później gorąco zrobiło się po drugiej stronie boiska.
Neymar wykorzystał błąd defensywy Atalanty i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali. Wydawało się, że Brazylijczyk z zimną krwią wykorzysta okazję. Tymczasem gracz PSG fatalnie spudłował.
Kylian Mbappe, który zaczął spotkanie na ławce rezerwowych, tylko złapał się za głowę. Jak się okazało, pudło Brazylijczyka nie miało poważnych konsekwencji dla PSG. Mistrzowie Francji zdołali pokonać rywali 2:1 po golach w końcówce spotkania.
Akcja Neymara wywołała falę komentarzy na Twitterze.
- Akcja Neymara do ramki. Tak sytuację sam na sam marnuje piłkarz za 222 miliony euro. Żeby jeszcze się pomylił o włos, ale przecież to było pudło o dobry metr - napisał Grzegorz Garbacik z tygodnika "Piłka Nożna".
- Parafrazując klasyka - co zrobił Neymaaar!? - dodał Sebastian Chabiniak z "Eleven Sports".
- Bez rytmu meczowego to i Neymar ma problemy z czuciem piłki; ale żeby aż takie??? - podkreślił Adam Godlewski.
Daniel Makarewicz12 Aug 2020 · 21:15
Źródło: twitter/własne