PSG przegrało w finale Pucharu Francji, choć prowadziło 2:0! Czerwona kartka Mbappe za brutalny faul [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
PSG zremisowało z Rennes 2:2 w finale Pucharu Francji, a następnie przegrało w karnych 5:6. To sensacyjny rezultat, ponieważ piłkarze z Paryża prowadzili w meczu już 2:0.
Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia mistrzów Francji. Dokładniej - uderzał Dani Alves. Obrońca popisał się doskonałym strzałem po wrzutce Neymara.
Kilka minut później prowadzenie piłkarzy z PSG podwyższył Neymar. Atakujący popisał się przy tym swoją techniką:
Kolejną bramkę zdobył także piłkarz PSG - samobójcze trafienie zaliczył Presnel Kimpembe. Obrońca niefortunnie zagrał we własnym polu karnym i pokonał bramkarza z Paryża.
W 66. minucie znów był remis. Bramkę na 2:2 zdobył Mexer, którego nie upilnowali obrońcy PSG.
Ostatecznie w regulaminowym czasie gry nie widzieliśmy kolejnych bramek, dlatego doszło do dogrywki. W niej obie drużyny miały swoje okazje, ale ich nie wykorzystały. W samej końcówce dogrywki z boiska wyleciał Kylian Mbappe, który obejrzał czerwoną kartkę za brutalny faul. Ogólnie w meczu zobaczyliśmy aż 11 żółtych kartek.
W serii jedenastek lepsi byli piłkarze Rennes, którzy wygrali 6:5. Decydującego karnego zmarnował Christopher Nkunku.