Puchar Bułgarii: Porażka Łudogorca, grał Góralski

Dziurek / shutterstock.com
Łudogorec Razgrad przegrał po dogrywce z CSKA Sofia 1:2 (1:1) w meczu 1/4 finału Pucharu Bułgarii.
Gospodarze spotkania pierwszą bramkę na Balgarska Armia Stadium zdobyli w 9. minucie. Wówczas Nikolaj Bodurov pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.

Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Cosmin Moti, który w 34. minucie zamienił rzut karny na gola.
Regulaminowy czas nie przyniósł rozstrzygnięcia, więc sędzia zarządził dogrywkę. W niej lepsi okazali się piłkarze CSKA, którzy awansowali do półfinału Pucharu Bułgarii dzięki trafieniu Kirila Despodova.
Mecz w wyjściowej jedenastce Łudogorca rozpoczął Jacek Góralski, którego w 46. minucie zmienił Svetoslav Dyakov. Polak w 30. minucie został ukarany żółtą kartką.