Puchar Polski: Chojniczanka w ćwierćfinale

Patryk012, wikipedia
Chojniczanka Chojnice wygrała u siebie z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza 2:1 w środowym meczu 1/8 finału Pucharu Polski.
W pierwszej połowie kibice nie oglądali goli. W 58. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze po strzale Tomasza Mikołajczaka. Goście wyrównali po niecałych 10 minutach. Po dośrodkowaniu Kamila Słabego, skutecznym uderzeniem głową popisał się Bartosz Szeliga. W 85. minucie bramkę na wagę awansu dla miejscowych zdobył Paweł Zawistowski. Pomocnik drużyny z Chojnic oddał świetny strzał z rzutu wolnego.
Chojniczanka zagra w ćwierćfinale z Górnikiem Zabrze. Obecny lider LOTTO Ekstraklasy w 1/8 finału wyeliminował po dogrywce Sandecję Nowy Sącz. Mecze ćwierćfinałowe zostaną rozegrane 25 października i 29 listopada.