Radamel Falcao z wymarzonym debiutem! "El Tigre" potrzebował 11 minut, by zdobyć gola

Autor: Daniel Makarewicz 18 wrz 2021 | 16:03
Z przyjściem Radamel Falcao do Rayo Vallecano wiązano wielkie nadzieje. 35-letni napastnik nie zawiódł. Dla nowego klubu zdobył gola już w pierwszym meczu.
Piłkarze Rayo Vallecano odnieśli dziś cenne zwycięstwo w 5. kolejce La Liga. Na własnym boisku pokonali pogrążone w kryzysie Getafe.
Mecz na Estadio de Vallecas zakończył się wynikiem 3:0. W 9. minucie z rzutu karnego trafił Trejo. Z kolei w drugiej połowie na listę strzelców wpisał się Ciss.
Wynik spotkania ustalił Radamel Falcao. 35-latek pojawił się na boisku w 71. minucie i po niecałym kwadransie trafił do bramki rywali.
Napastnik urwał się obrońcy i stanął oko w oko z bramkarzem rywali. Kolumbijczyk nie dał mu żadnych szans, mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce.
To dla Falcao pierwszy gol w barwach Rayo Vallecano. Do klubu dołączył na początku września po tym, jak rozwiązał kontrakt z Galatasaray.
3 - 0
18 wrz 2021 | 14:00 (zakończony)

Przebieg meczu

7'
Bebe
9'
14'
18'
Chema
46'
F. Garcia
46'
(Chema)
F. Luis
(J. Iglesias)
54'
57'
(anulowano)
66'
Carles Alena Castillo
72'
(Carles Alena Castillo)
82'
R. Falcao
85'
I. Balliu
86'
90'
4'
90'
5'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 9

18 wrz 2021 | 16:14
0
Fajnie, że piłkarz takiego kalibru trafił do mojego ulubionego klubu w Hiszpanii. Wiadomo, że jest już blisko zawieszenia butów na kołku, ale może pomoże Rayo w walce o utrzymanie. Brawa za ten mecz i oby tak dalej.
18 wrz 2021 | 17:28