Radosny mecz i siedem goli w Białymstoku. Jagiellonia rozbiła Wisłę Płock

Michal Kosc / PressFocus
Autor: Daniel Makarewicz 23 lis 2020 | 22:22
Jagiellonia Białystok rozbiła Wisłę Płock w meczu 10. kolejki PKO Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:2 (2:0).
Starcie w Białymstoku rozpoczęło się zdecydowanie po myśli gospodarzy. Jagiellonia już w 13. minucie wyszła na prowadzenie. Po sprytnie rozegranym rzucie wolnym do siatki trafił Puljić. W tej sytuacji fatalnie zachowali się zawodnicy Wisły Płock.
Trzy minuty później było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Imaz, który uderzył tuż przy słupku i nie dał szans Kamińskiemu.
Kolejny cios podopieczni Bogdana Zająca zdali tuż po przerwie. Kilkadziesiąt sekund po wznowieniu gry znów w roli głównej wystąpił Puljić.
"Nafciarze" zdołali szybko odpowiedzieć. Kocyła z bliska dopełnił formalności. Z pościgu za Jagą nic jednak nie wyszło.
Drużyna gospodarzy nie straciła rytmu i punktowała bezradnych rywali. W 62. minucie wynik spotkania podwyższył Pospisil. Kilka chwil później hat-tricka skompletował Puljić.
Ostateczni radosny pojedynek zakończył się wynikiem 5:2. Dla przyjezdnych na otarcie łez trafił jeszcze Rasak.
Jagiellonia dzięki wygranej przesunęła się na 8. miejsce w tabeli. Na swoim koncie ma 14 punktów. Wisła Płock jest trzynasta. Jej dorobek to 9 "oczek"

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN