Raków Częstochowa bez zwycięstwa. Tylko remis z Wisłą Płock [WIDEO]

Łukasz Sobala
Autor: Marcin Karbowski 29 Sie 2021 | 14:25
Podział punktów w pierwszym niedzielnym meczu Ekstraklasy. Wisła Płock zremisowała u siebie z Rakowem Częstochowa 1:1.
Wynik był ustalony już po pierwszej połowie. Pierwsi do bramki trafili goście. W 19. minucie po centrze Kuna w polu karnym świetnie piłkę opanował Cebula i bez zastanowienia uderzył na bramkę. Kamiński nie zdołał obronić jego strzału.
Wisła wyrównała w 37. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego celnym strzałem głową popisał się Warchoł.
Raków mógł odzyskać prowadzenie w końcówce pierwszej połowy, ale Cebula w sytuacji sam na sam z Kamińskim trafił piłką w słupek. W drugiej połowie podjął bardziej ambitną próbę zaskoczenia bramkarza rywali. Przymierzył z połowy boiska, lecz Kamiński zdołał odbić piłkę na rzut rożny.
Swoje okazje mieli też gospodarze. Starał się Warchoł, ale najbliżej zdobycia bramki był Rasak. Piłka po jego uderzeniu trafiła w poprzeczkę.
Wisła i Raków mają po siedem punktów. Zespół z Częstochowy rozegrał jednak dwa mecze mniej.

1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
835 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 35 pln freebet i bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny