Raków Częstochowa przegrał z Urałem Jekaterynburg w meczu sparingowym. Michał Kucharczyk z golem

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Raków Częstochowa w pierwszym zimowym sparingu przegrał z Urałem Jekaterynburg 1:3 (0:1). Spotkanie zostało rozegrane na Cyprze, gdzie beniaminek PKO Ekstraklasy przebywa na zgrupowaniu.
Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił Michał Kucharczyk. Polak dał rosyjskiej drużynie prowadzenie po uderzeniu z pola karnego.
Drugiego gola dla Urału strzelił Timur Zhamaletdinov, który jest wypożyczony z CSKA Moskwa do Lecha Poznań, ale obecnie przebywa na zgrupowaniu klubu z Jekaterynburga.
Raków odpowiedział w 53. minucie, kiedy Jarosław Jach trafił z bliska do siatki.
Trzecią bramkę dla Urału zdobył pięć minut później Artyom Shabolin po precyzyjnym strzale z dystansu.