Raków Częstochowa sonduje możliwość sprowadzenia byłego piłkarza Legii Warszawa. "Wojskowi" też o nim myśleli

Media: Raków sonduje możliwość sprowadzenia byłego piłkarza Legii. "Wojskowi" też o nim myśleli
Ververidis Vasilis / shutterstock.com
Autor: Hubert Kowalczyk 05 Sie 2022 | 07:53
Raków Częstochowa sonduje możliwość sprowadzenia Aleksandara Prijovicia. Ekipa wicemistrzów Polski chce wzmocnić linię ataku, a Serb jest jednym z kandydatów - informuje Szymon Janczyk z portalu "Weszło.com".
O powrocie Aleksandara Prijovicia do Ekstraklasy spekuluje się od kilku tygodni. W gronie potencjalnych pracodawców Serba wymieniano przede wszystkim Legię.
Dalsza część tekstu pod wideo
Krytycznie na temat takiego obrotu wydarzeń wypowiedział się jednak Kosta Runjaic. Szkoleniowiec "Wojskowych" ocenił ten transfer jako niemożliwy do zrealizowania, o czym informowaliśmy TUTAJ.
- W kwestii Aleksandara Prijovicia mamy obostrzenia natury kontraktowej, które uniemożliwiają mu przyjście do naszej drużyny - wyjaśnił Runjaic.
W związku z tym do gry o sprowadzenie 32-letniego napastnika wszedł Raków Częstochowa. Szymon Janczyk z portalu "Weszło.com" informuje, że doświadczony piłkarz trafił pod lupę włodarzy, ale ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta.
Prijović jest postacią bardzo dobrze znaną w Ekstraklasie. Występował w niej jako zawodnik Legii w latach 2015-17. Na najwyższym poziomie rozgrywkowym zdobył 13 bramek w 44 spotkaniach.
Innym kandydatem do wzmocnienia linii ataków "Medalików" był Tomas Pekhart. Według Sebastiana Staszewskiego temat transferu reprezentanta Czech upadł.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Weszło.com

Dyskusja 2