RB Salzburg z pierwszym zwycięstwem w LM! Złoty gol z rzutu karnego [WIDEO]

Cenne zwycięstwo RB Salzburg w Lidze Mistrzów. Najlepsza austriacka drużyna pokonała Dinamo Zagrzeb 1:0.
Mecz miał wyrównany przebieg, ale długimi fragmentami nie działo się nic ciekawego. O zwycięstwie Salzburga zadecydował rzut karny z 71. minuty. Pewnym strzałem na gola zamienił go Noah Okafor.
Goście walczyli o remis do końca. Wydawało się, że za swój upór zostaną nagrodzeni w czwartej minucie doliczonego czasu. Do bramki trafił Josip Drmić, ale jego gol nie został uznany..
W kadrze meczowej Salzburga znalazł się Kamil Piątkowski. Reprezentant Polski cały mecz przesiedział wśród rezerwowych.
Austriacy dzięki zwycięstwu na półmetku fazy grupowej mają na koncie pięć punktów. Dinamo zostało z trzema oczkami.
Marcin Karbowski05 Oct 2022 · 20:39