Real lepszy od Atletico. Cztery bramki w derbach Madrytu! [WIDEO]

Cztery bramki w derbach Madrytu! Real lepszy od Atletico [WIDEO]
Vlad1988/Shutterstock
Derby Madrytu dla Realu! "Królewscy" w hicie 23. kolejki Primera Division pokonali na wyjeździe Atletico 3:1 (2:1).
Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
Wynik spotkania otworzył w 16. minucie Casemiro. Brazylijczyk odnalazł się w zamieszaniu podbramkowym i ładnym uderzeniem pokonał Oblaka.
Gospodarze odpowiedzieli 9 minut później za sprawą Griezmanna. Francuz będąc oko w oko z Courtoisem posyłał mu piłkę między nogami.
"Królewscy" ponownie na prowadzenie wyszli w 42. minucie, gdy Sergio Ramos pewnie wykonał jedenastkę podyktowaną za faul na Viniciusie.
W drugiej połowie Atletico było blisko wyrównania, ale trafienie Moraty nie zostało uznane. Sędzia w tej sytuacji dopatrzył się pozycji spalonej.
Zwycięstwo "Los Blancos" przypieczętował Gareth Bale, który płaskim strzałem po ziemi nie dał szans bramkarzowi rywali.
W 80. minucie po drugiej żółtej kartce Thomas Partey musiał opuścić boisko.
Dzięki piątej wygranej z rzędu "Los Blancos" awansowali na drugie miejsce w tabeli. Podopieczni Diego Simeone, którzy kończyli zawody w osłabieniu, po drugiej porażce z rzędu spadli natomiast na trzecią lokatę i tracą teraz punkt do lokalnych rywali ze stolicy Kastylii.
Daniel Makarewicz09 Feb 2019 · 18:09