Szokujący transfer Gabriela Sloniny? Europejski gigant szykuje ofertę za bramkarza!

Szokujący transfer Gabriela Sloniny? Europejski gigant szykuje ofertę za bramkarza!
screen z YT/Łączy Nas Piłka
Autor: Maciej Pietrasik 30 Maj 2022 | 18:39
Gabriel Slonina już od pewnego czasu znajduje się na celowniku znanych europejskich klubów. Jak donosi Fabrizio Romano, 18-latka chce sprowadzić sam Real Madryt. "Królewscy" przygotowują już pierwszą oficjalną ofertę.
Bramkarz Chicago Fire uważany jest za ogromny talent. Slonina znajdował się w kręgu zainteresowań reprezentacji Polski. Niedawno wizytę złożył mu Czesław Michniewicz.
Dalsza część tekstu pod wideo
Selekcjoner "Biało-Czerwonych" powołał nawet bramkarza na czerwcowe zgrupowanie kadry przed meczami Ligi Narodów. Slonina zdecydował się jednak na reprezentowanie barw USA.
Właśnie tam mieszka bowiem od urodzenia i wiele wskazuje na to, że wkrótce zadebiutuje w seniorskiej kadrze. Niewykluczone, że wcześniej zmieni otoczenie.
Wcześniej media informowały między innymi o zainteresowaniu Chelsea i Juventusu. Teraz do gry o nastolatka włącza się kolejny europejski gigant.
Jak informuje Fabrizio Romano, Sloninę chce sprowadzić Real Madryt. "Królewscy" nie zamierzają czekać i szykują pierwszą ofertę za młodego bramkarza.
W tym sezonie 18-latek rozegrał 14 oficjalnych spotkań w Chicago Fire, W tym czasie wpuścił 20 goli i pięć razy zachował czyste konto. "Transfermarkt" wycenia go na trzy miliony euro.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Fabrizio Romano

Dyskusja 32