Real Madryt górą w El Clasico! "Królewscy" strzelili trzy gole FC Barcelonie [WIDEO]

Real Madryt górą w El Clasico! Trzy gole "Królewskich" na Camp Nou! [WIDEO]
Cordon Press / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 24 paź 2020 | 17:54
Real Madryt górą w El Clasico! "Królewscy" wygrali na wyjeździe z Barceloną 3:1.
Goście objęli prowadzenie już w 5. minucie. Benzema pociągnął z piłką, zagrał ją do wbiegającego w pole karne Valverde, a ten w sytuacji sam na sam nie dał żadnych szans Neto.
Barcelona odpowiedziała trzy minuty później. Messi uruchomił na skrzydle Albę, ten dośrodkował przed bramkę do Ansu Fatiego, który z bliska zapakował piłkę do siatki.
W 23. minucie gola dla gospodarzy mógł strzelić Messi. Argentyńczyk łatwo ograł Ramosa, ale jego chytre uderzenie w krótki róg obronił Courtois. W odpowiedzi groźną okazję stworzył Real - Benzema przegrał pojedynek z Neto.
Barcelona miała swoje szanse na początku drugiej połowy. Najpierw dobrą okazję zmarnował Fati, po chwili głową obok słupka strzelił Coutinho.
W 61. minucie Ramos upadł w polu karnym. Sędzia po analizie powtórki zdecydował się na podyktowanie jedenastki - kapitan Realu był pociągany za koszulkę. Karnego na gola zamienił sam poszkodowany. Choć Neto rzucił się w dobrą stronę, to nie był w stanie dosięgnąć do piłki.
Gospodarze po stracie gola dążyli do wyrównania, ale nie byli w stanie poważniej zagrozić bramce Courtois. Groźniej atakował Real, który dobił rywali w 90. minucie. Neto wypuścił piłkę z rąk po interwencji na przedpolu, przejął ją Modrić, zatańczył z rywalami i trafił do siatki.
Dla Barcelony to trzeci z rzędu mecz bez zwycięstwa w lidze hiszpańskiej - piłkarze Koemana wcześniej zremisowali z Sevillą i przegrali z Getafe.

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 236

27 paź 2020 | 22:58
Ogórkom się sfarciło na koniec.
0
...
26 paź 2020 | 09:52
Leo to de*il, po co bylo mu sie osmieszac w tym mniej niz klubie. Ale nie chodzi tu o odejscie 2 miesiace temu - mial juz znak kleski FCB po 1 meczu z Liverpoolem na Camp Nou, gdzie zrobil okolo 10 asyst na 100% Suareza i Zdrzewale (Dembele) z czego 4 zostaly zamienione na bramki - w tym w 93 min pamietne pier*olniecie Zdrzewale w sektor F32, dzie moglo byc 5-1, a skonczyli sie 4-1 i Liverpool mogl osmieszyc FCB u siebie. Juz wtedy trzeba bylo idioto pakowac walizki i zwiewac. Nie wspominajac juz Romy rok wczesniej. Ile trzeba miec wskazowek odejscia? 100? Nie wystarcza 3?
0
Leo to de*il, po co bylo mu sie osmieszac w tym mniej niz klubie. Ale nie chodzi tu o odejscie 2 miesiace temu - mial juz znak kleski FCB po 1 meczu z Liverpoolem na Camp Nou, gdzie zrobil okolo 10 asyst na 100% Suareza i Zdrzewale (Dembele) z czego 4 zostaly zamienione na bramki - w tym w 93 min pamietne pier*olniecie Zdrzewale w sektor F32, dzie moglo byc 5-1, a skonczylo sie 4-1 i dzieki temu Liverpool mogl osmieszyc FCB u siebie. Juz wtedy trzeba bylo idioto pakowac walizki i zwiewac. Nie wspominajac juz Romy rok wczesniej. Ile trzeba miec wskazowek odejscia? 100? Nie wystarcza 2-3? Tu zarobisz 500 mln EUR, tam zarobisz 500mln EUR z reklamami, wiec co to za roznica gdzie bys byl. FCB spadlo juz na samo dno, teraz bedzie osmieszanie sie wsrod bandy pajacow do Stycznia albo Maja 2021. Szkoda mi messiego, ale jak wiekszosc pilakrzy to idiota niestety. Nie zapominajac wywiadu ,,zostaje'' odbebnionego w klapkach :) .
25 paź 2020 | 20:18