Real Madryt - Levante: Kolejna porażka Realu, kryzys trwa. Wynik meczu, składy i bramki

Kryzys Realu trwa w najlepsze! Porażka z Levante u siebie! Czy to mecz pożegnania Lopeteguiego? [WIDEO]
Oleh Dubyna / Shutterstock.com
Real Madryt przegrał z Levante 1:2 na Santiago Bernabeu w dziewiątej kolejce ligi hiszpańskiej.
Spotkanie zaczęło się katastrofalnie dla gospodarzy. W 6 minucie fatalny błąd popełnił Varane'a, który nie przeciął podania, piłka trafiła pod nogi Moralesa, ten minął Courtoisa i wpakował futbolówkę do pustej bramki.
Siedem minut później goście skorzystali dzięki VAR. Sędzia po obejrzeniu powtórek uznał, że Varane zagrywał piłkę ręką w polu karnym, a jedenastkę wykorzystał Roger.
W kolejnych minutach na boisku działo się bardzo wiele. Mieliśmy nieuznane bramki dla Realu i Levante, "Królewscy" trafili w poprzeczkę i byli bardzo nieskuteczni pod bramką rywala, a kapitalne zawody rozgrywał bramkarz Levante, Oier.
Podopieczni Lopeteguiego nie potrafili zdobyć bramki przez długi czas, bijąc niechlubny rekord. Kontaktowego gola strzelili dopiero w 72 minucie. Niepilnowany na piętnastym metrze Marcelo huknął nie do obrony pod poprzeczkę.
Real nie zdołał już trafić po raz kolejny i zanotował kolejną porażkę. Nie wygrał już od pięciu spotkań. To może być ostatnie spotkanie Julena Lopeteguiego w roli trenera "Królewskich".
Jakub Kreśliński20 Oct 2018 · 14:55